Biz Türkler Var Ya......

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Biz Türkler Var Ya...... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,014 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Biz Türkler Var Ya......
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
su perisi emeğine sağlık harika bir sunum...

bu sunumu kim yapmış sa resimleri çok kuvvetli ya benim bile anlatasım geldi resimleri görünce... :)

ayrıca içi komedilerler dolu...(fırıncı)

ama üzücü tarafları da var (türkçenin katli gibi) :)

sevgiyle kal kocaman :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Fırıncıda çalışan kalfa beni çok güldürdü.. biz Türkler gerçekten var ya.... dedirtecek kadar çok varız..

Ö

ölüdeniz

su perisi' Alıntı:

Fırıncıda çalışan kalfa beni çok güldürdü.. biz Türkler gerçekten var ya.... dedirtecek kadar çok varız..
Askerde fırının kantinini çalıştırırdım aşırı sıcak olurdu bende soğutucunun içine girerdim ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ölüdeniz' Alıntı:
su perisi' Alıntı:

Askerde fırının kantinini çalıştırırdım aşırı sıcak olurdu bende soğutucunun içine girerdim ;D ;D
demek biz türkler hakkını veriyoruz.. ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Canım ülkemde kimlerle yaşadığımı Popstar yarışmalarının elemelerinde anladım.Buyüzden bu tür resimler artık beni şaşırtmıyor.Yurdumun güzel insanlarından herşeyi bekliyorum.Arkadaşlar,sizlerde bu tip manzaralara şaşırmayın.Bu karelerde olmamak,için allahtan aklınıza mukayyet olmanızı dileyin :)Bu arada gönderen arkadaşada teşekkürler...

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
çevreci aileyi kutlamak istiyorum
helal olsun
bir çok insandan daha medeni ve daha "insan"lar

teşekkürler peri :)

Ö

ölüdeniz

ebruliyn' Alıntı:
Canım ülkemde kimlerle yaşadığımı Popstar yarışmalarının elemelerinde anladım.Buyüzden bu tür resimler artık beni şaşırtmıyor.Yurdumun güzel insanlarından herşeyi bekliyorum.Arkadaşlar,sizlerde bu tip manzaralara şaşırmayın.Bu karelerde olmamak,için allahtan aklınıza mukayyet olmanızı dileyin :)Bu arada gönderen arkadaşada teşekkürler...
Bu tip manzaralara şaşırdığımızı kim söylüyorki hem şaşırılacak ne var ki hepsi doğru doğru olan bir şeye şaşırılmazki ;D ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu tip manzaralara şaşırdığımızı kim söylüyorki hem şaşırılacak ne var ki hepsi doğru doğru olan bir şeye şaşırılmazki ;D ;D
[/quote]

Bilmem...Eylemler doğru,gerçek dahi olsa;insan alışık olmadığı ve aklına getirmediği manzaraları görünce bi şaşkınlık yaşar diye tahmin ettim  ::)

S

sterious

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye için doğal aslında sadece türkiye demek yanlış 3. dünya ülkeleri ,gelişmemiş ülkeler,gelişiyormuş gibi gösterilen ülkelerde doğal

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
helal olsun Türklere paylaşımından dolayı helal olsun periye :)