Biraz gülelim istedim!!!!

• Konbuyu başlatan ayben
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Biraz gülelim istedim!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,790 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Biraz gülelim istedim!!!!
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltem83
B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok güzeldii  tesekkurler :D

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ayben çok eğlenceli resimler taşdevri özellikle çok komik çaldım onu  ;D teşekkürler paylaşım için

A

ayben

Rica ederim  :)
Ne çalması yaww paylaşmıyormuyuz burda istediğinizi yapabilirsiniz resimlere ;)

H

hayal_12

Kim ne derse desin, komik olmasının yanında... En anlamlısı WC'li olandır!.. Unutulmamlıdır ki, gideceği yeri bilmeyen, şekilde de görüldüğü gibi WC'de ya da dibinde bulur kendini...  :) Teşekkürler, 'ayben', emeğine sağlık...

A

ayben

Rica ederim hayal saol seninde gözlerine sağlık benimlikiler bozuldu valla okumaktan ;)

H

hayal_12

Edebiyat bölümü açık olsaydı gözlerinizi "kör" ederdim ama hadi yine neyse, sen de yöneticisin ne de olsa  ::) ;)

A

ayben

hayal_12' Alıntı:
Edebiyat bölümü açık olsaydı gözlerinizi "kör" ederdim ama hadi yine neyse, sen de yöneticisin ne de olsa  ::) ;)
Yaa olacağı kadar kör zaten gözlerim ne yapsam bilmiyorum baş ağrısıda yapıyor acı bana hayal ;)

H

hayal_12

Başağrısı bende de var.. Çaresini buldum.. Ama ilaçta değil; namazda!.. Evet ne aman başım ağrısa güç bela bir abdest alıyorum, iki rekat "şükür" namazı, ağrı duruyor valla.. Tıpta yeri belki yoktur ama beni iyi ediyor: Sana da tavsiyedir!..  ;) Yazacak çok şey var içimde.. Bir başka sitede az da olsa yazıyorum ama orası tat vermiyor.. Son günlerde defterime o kadar çok şey yazdım ki görsen, gözlerin bayram ederdi herhalde...  :)

A

ayben

Ama muhtemelen burda uzun bir süre bizle paylaşamayacaksın şiirlerini...
Bayram edemeyecek gözlerim galiba ama olsun senin canın sağ olsun yaz durma burda olmasa da ;)
Tavsiye içinde teşekkür ederim hayal saol.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Heheheh.. Çok teşekkürler.. Güldüm akşam akşam..  ;D

A

ayben

Rica ederim, yüzünde biraz da olsa tebessüm uyandırdıysam eğer ne mutlu bana :)

A

ayben

Beğenmene sevindim canım nerelerdesin yaww ne zamandır yoktun  ???

O

oursezer

Kullanıcı
20 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
malatya
gelmeyin tünelin sonu b..b..k bir yere çıkıyo.

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Takım ruhu güzeldi...

Teşekkürler....