Oyun Bir sonrakine soru sor?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Odası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Bir sonrakine soru sor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 248,073 kez görüntülenmiş, 1,575 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Odası
Konu Başlığı Bir sonrakine soru sor?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
deli' Alıntı:
Soruyu atladım..
Yıllar sonra okunması hatırlatıcıdır zor durumlarda.. Okunabilir.
Sorum geçerli
Siz kıskançmısınız? Ne derece örenk verir misinz?_
Sevgili Mesut madem sen susma hakkını kullanıyorsun:)Ben durumu şöyle izah edeyim...
Bu kıskançlık durumu daha çok erkeklerde baskın bir duygudur...Bayanlarsa sadece güzel olanı yani yine kendi hemcinslerini kıskanır (:) Anla işte

Mesut facebook sayfanı neden donduruyor haşmetlü Crt'yi devamlı sinir ediyorsun bakim ? (:)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
crt' Alıntı:
deli' Alıntı:
Soruyu atladım..
Yıllar sonra okunması hatırlatıcıdır zor durumlarda.. Okunabilir.
Sorum geçerli
Siz kıskançmısınız? Ne derece örenk verir misinz?_
Sevgili Mesut madem sen susma hakkını kullanıyorsun:)Ben durumu şöyle izah edeyim...
Bu kıskançlık durumu daha çok erkeklerde baskın bir duygudur...Bayanlarsa sadece güzel olanı yani yine kendi hemcinslerini kıskanır (:) Anla işte

Mesut facebook sayfanı neden donduruyor haşmetlü Crt'yi devamlı sinir ediyorsun bakim ? (:)
Ablam kıskançlık sorusuna cevap verdim bir önceki sayfada .Atladığım başka bir soruydu karıştırdım sanırım .

Facebook sayfamı dondurmadım ancak arkadaş listemi sıfırladım yani şu an listem sıfır :)

Neden diye sorarsan online olupta noluyo derim :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Eyy dost.!
Sırtımdan vurmanı kalleşliğine...
Arkamdan konuşmanı ise şahsiyetsizliğine veriyorum...
Yüzüme karşı konuşabilecek cesaretin var mı?

S

saniye1

Kullanıcı
17 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
Adana
gerçekten dostum dediğin kişinin vardır bence..  olmalıdır da..

dostluktan laf açılmışken gerçekten dostum dediğin(şüphe duymadan!)biri var mı??

P

peyamiyavuz

Kullanıcı
23 Nis 2012
En iyi cevaplar
0
0
Konya
Çok şükür dostum dediğim ve inandıgım bir insan var.Beni büyük bir boşluktan cekip aldı ve bana her görüşmemizde birseyler öğretiyor.Çocukkendi o boş muhabbeti olan insanlara dostum demeler.Bu insan gözlerimin içine baktıgı zaman bile bir bana birseyler anlatıyor.Onu burada anlatmaya kalksam anlat anlat bitiremem.. Allah herkese böyle dost nasip etmez.. Neyse..

Yarın sabah uyandıgın andan itibaren herseyi alıştıklarından farklı yapmaya var mısın? dişlerini diger elinle fırcalamaya, çantanı diger elinde taşımaya ve çocukları büyük bir ciddiyet ile sabırlıca dinlemeye ve öğrenmeye meraklı oldugunu sezdiğin ilk çocuga bir kitap hediye etmeye mesela? ne dersin?

K

kagittan__gemi

Kullanıcı
15 Eyl 2011
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
''yokum''

Her gün aynı filmi izliyor,aynı şarkıyı dinliyorum...

hiç bir şey hissetmiyorum ölecekmiyim sence ?

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Allah korusun hiç olurmu öyle şey?.Bazen insan kendini iyi hissetmemesi doğaldır. (çoğu defa bendede olur)
ama hala ölmedim sağım:))
Özellikle de son günlerde helede tiyatro sanatçıları üzerinde yoğun bir baskı var bu konuda ne düşünüyorsun?

H

hayalperestsolucan

Kullanıcı
7 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
Dogaldir.. Sonunda tiyatronun yonunu de degistirmeye basladik.. Hazir bu degisimi yakalamisken ustune dusmek lazim..

sorum: herkesin sahip oldugunu sandigi fakat hic sahip olamadigi bir seye sahip olmaya calistin mi?? Mesela tek nefeslik bir havaya..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Aynı temiz havayı tenefüs edelelim beraberce dedim...Barış istedim hepimiz adına ...Ama başarabildim diyemem...

En çok neyi başarmak isterdin?

H

hayalperestsolucan

Kullanıcı
7 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
Insanlik tarihinden homofobik dusunceyi kaldirmak, homoseksuelllerin de diger herkes gibi rahat yasabilmesini saglamak istedim.. Ve biliyorsun bu dusunce en az seninki kadar utopik..

Yakindan tanidiginiz biri homoseksuel oldugunu itiraf ederse tepkiniz ne olur??

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
hayalperestsolucan' Alıntı:
Yakindan tanidiginiz biri homoseksuel oldugunu itiraf ederse tepkiniz ne olur??
Böyle bir tanıdığım yok...

Tam 13 yıl.. 'Sesimi duyan var mı?'
Dayanılmaz bir acıdır 17 Ağustos.!
Beton yığınları arasına sıkışıp kalan bir can ve sözün bittiği işte o an...
Nasıl unutulur o ses.?

H

hayalperestsolucan

Kullanıcı
7 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
son sordugun soruyu tam anlamadım. ve ben öyle bir tanıdıgın olup olmadıgıı sormamırtım. soruyu tekrar okumanı istiyorum..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Varsayımdan yola çıkarak yanıt vermek istemiyorum...Konu hakkında fazla fikir yürütemeyeceğim ama bir uzmandan(psikog,dr. vs.) yardım almasını isterdim...

H

hayalperestsolucan

Kullanıcı
7 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
Psikolojik bir sorun olsaydi, yenemmedigim bir haslik, tavsiye edilmeyen ve tam bir yasam tarzi, saplanti yada herhangi kotu bir sey olsaydi homoseksuellik birilerinden yardim almayi dusunebilirdim ama oyle degil.. Sirf heterroseksueller bizi anliyamiyorlar diye kendimi sorunlu kabul edemem.. Durumumdan muazzam derecede mutluluk duyuyorum.. Yaratana bu neden dolayisiyla tesekkur edebilirim.. :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Şikayetçiyim eyy hayat .! Neden yok sayıyor hızla tüketiyorsun beni?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
crt' Alıntı:
Şikayetçiyim eyy hayat .! Neden yok sayıyor hızla tüketiyorsun beni?
Senin sorularında çok ağır oluyor crt,cevap bulmakta zorlanıyorum ;D

Biraz iç karartıcı bir soru ama tarihte yaşayanlar oldu ::)
Varsayalım idam edileceksin,son arzun ne olurdu?

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ebru' Alıntı:
Biraz iç karartıcı bir soru ama tarihte yaşayanlar oldu ::)
Varsayalım idam edileceksin,son arzun ne olurdu?
'Kırılsın elleriniz devrimci olmanın ..Güzeli -doğruyu savunmanın bedeli bu kadar mı ağır'derdim:))

Aslında bu dünya yetiyor hepimize ..Bilmek istiyorum nedendir bunca hırs  bunca ihtiras?

S

saniye1

Kullanıcı
17 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
Adana
aç gözlülükten...

aaa şeyy nasılsın görüşmeyeli ? :) :)

K

kagittan__gemi

Kullanıcı
15 Eyl 2011
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Amerikanın ırak a girmek için uydurduğu tarihe yazılan kara bir lekenin simgesi...