BİR KİTAP BU KADAR MI SÜRÜKLEYİCİ OLUR?

• Konbuyu başlatan miladves
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde miladves tarafından oluşturulan BİR KİTAP BU KADAR MI SÜRÜKLEYİCİ OLUR? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,564 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı BİR KİTAP BU KADAR MI SÜRÜKLEYİCİ OLUR?
Konbuyu başlatan miladves
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazk
M

miladves

Kullanıcı
5 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
DANIEL DEFOE'nin 1 Mart 1978'de kaleme aldığı bu kitap; gerçekten de çok sürükleyici bir kitap.Okurken olaylar sanki film seyreder gibi, gözünüzün önüne geliyor.Ailesini  dinlemeyerek denize açılan ve başına gelmeyen bir adamın hayat öyküsü...
KİTABIN ADI:ROBINSON CRUOSE
YAYIN EVİ: DİLEK YAYIN EVİ

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Filmide akıcı değildi. Tıpkı zamanında okuduğum kitabı gibi.
Yalnız tarihte bir yanlış var. 1 mart 1978 de kale alındığını yazmışsınız.
O kadar yeni değil.

Keza için Robinson Crusoe. Daniel Defoe'nun 1719 yılında ilk basımı yapılan bir kitabı imiş.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
Daniel Defoe 1700'lü yılların ortalarında ölmüştü sanırım bilgide bir yanlışlık var

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
tutankhamon' Alıntı:
Daniel Defoe 1700'lü yılların ortalarında ölmüştü sanırım bilgide bir yanlışlık var
Valla ben vikipedia nın yalancısıyım :d

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
abi benim lisedeyken yıllık ev ödevimdi hey gidi hey ne güzel zamanlardı

V

vildancaba

Kullanıcı
21 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
birinci kitabını beğenmiştim ama ikinci kitabı birincisi gibi sürükleyici degil

U

ukalaman

Kullanıcı
1 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
Zonduldak
ya inanmıyorum.robinson crouse zaten herkesin bildiği bir kitap?ben mi yanılıyorum.bunu ortam gerilsin diye asla söylemiyorum ama ben şimdi gidip kırmızı başlıklı kız önersem nasıl olur??

U

ukalaman

Kullanıcı
1 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
Zonduldak
ukalaman' Alıntı:
ya inanmıyorum.robinson crouse zaten herkesin bildiği bir kitap?ben mi yanılıyorum.bunu ortam gerilsin diye asla söylemiyorum ama ben şimdi gidip kırmızı başlıklı kız önersem nasıl olur??
özür dilerim.ben yanlış anlamışım.bu başka bir kitapmış.sanırım saçmaladım.kusura bakmaın ;) :) ;D

D

dergun

Kullanıcı
24 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
ortaokulda okumuştum. Cuma'nın adı ilgimi çekmişti lisedeki edebiyat hocamızda aynı kitabın bir benzeri endülüslerin yazdığını ancak o kitabın günümüze ulaşmadığını söyledi.
Ama güzel kitaptı.