*Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan *Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,282 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı *Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifhan
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Burada memetd Bey'e göre mi gideceğiz yoksa nehir Hanım'a göre mi
Evet sadece bir cümlede çelişki var ve aklına,mantığına,sağduyuna hangisi yakınsa o şekilde davran derim,her okuduğun yazı yada yoruma göre hareket etmek zorunda değilsin ;)

Herkesin özür dilemesini kabul et ve af eyle!
Kırılan insanı maalesef ki özürle dileyerek teselli etmek mümkün olmuyor.Şahsım adına kabul etmem ve affetmem zaman alıyor.Aslında özür dilemesini bile istemediğim insanlar var,onlarla konuşmamam benim için kayıp değil kazanç

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
iki yazı da çook güzeldi.. mehmetd daha net mesajlar vermiş.. sevdim.. nehirinki de güzeldi neden-sonuç ilişkisine bağlamış.. ikisini de tebrik ediyorum.teşekkürler... ;)

M

mrv5

Kullanıcı
25 May 2011
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Dost- düşman herkese güler yüz ve tatlı dil göster! .. ben bunu hiç yapamıyorum işte beni kıran,doğru bulmadığım insanlara karşı saygı gösteririm ama güleryüz gösteremiyorum..

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Çok doğru. En nefret ettiğim kelime ama zamanında KEŞKE biri bana söyleseydide yapmasaydım o şeyleri

E

elifhan

Kullanıcı
4 Ara 2013
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
"yürüdüğün yolda iç bir engel yoksa bil ki bu yol sizi bir yere götürmüyordur...
Kimden olduğunu hatırlamıyorum... bu nedenle yazamadım.
bu sözü çok severim, engelleri aşmaya yardım ettiğini düşünürüm. İyi şanslar