Bir forumda geçen iki bayanın dialogları :)))

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Bir forumda geçen iki bayanın dialogları :))) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,426 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Bir forumda geçen iki bayanın dialogları :)))
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

senarist081

--------------------------------------------------------------------------------

kız1:ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

kız2:kimmiş kız söyle bakim

kız1:ya *****

kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

kız2: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

kız1: ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

kız2: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

kız1: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

kız2 kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞK&SEVGİ bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler

kız1 bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar KORKU bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

kız2:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonunda mod eşi olmak var

kız1: ayy mod eşimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz
paylaşımın için teşekkürler fatma...

kız2:önemli değil nurcan ne demek görüşürüz...

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
sizin bu sitelerle ilgili espri anlayışınıza hayranım çok komik dialoglar...
paylaşımınız için teşekkürler. karnıma ağrılar girdi gülmekten  ;D
şu fays'e başvurular nerden acaba ?  :D

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
puha muha zuha :) bende okuyorum ciddi ciddi
"bir" forum yerine "bu" forum olarak algıladı sevgili beyinim
kız1:ya *****  tam burada 2 saniye kim olabilir diyedüşündükten sonra
yukarı baktım ve "bir" yazdığını gördüm :D
      "saol cnm pylasım icn ck ii br paylasmdı"  nasıl yazdım ama :) normal yazmaktan daha zor :)

teşekkürler senarist  güzel bir yazı ;)

S

selda

ben bu dialoğu sevmedim arkadaşlar benim tarzım değil bunlar ::)
onun için yorumda yapamıcam :)
emeğine sağlık senarist

G

günışığı

Kullanıcı
25 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.neclaalptekin.com
Senarist, hakikaten güzel bir senaryo olmuş, zannediyorum siz yazdınız . Kutlarım. sevgiler.

S

senarist081

günışığı' Alıntı:
Senarist, hakikaten güzel bir senaryo olmuş, zannediyorum siz yazdınız . Kutlarım. sevgiler.
Hayır ben yazmadım bir siteden alıntı,ama forumla ilgili bir senaryo planım var..Kendinigeliştir.com üyeleri,modları,admin ve site sahibi için yazmayı düşündüğüm eğlenceli bir projem var,Şu anda tasarlama safhasındayım,yazıya döktüğüm an bitme safhasına gelicem inşallah ve en yakın zamanda sizlerle paylaşıcam..

B

Bülent

senarist081' Alıntı:
forumla ilgili bir senaryo planım var..Kendinigeliştir.com üyeleri,modları,admin ve site sahibi için yazmayı düşündüğüm eğlenceli bir projem var
Benden de bahsedecek misiniz?  :)

S

senarist081

Tabii ki,sen,ben,o,biz,siz ve onlar herkes olucak kısaca..Valla kısa sürede forumdaki herkesi az çok tanıdım,özellikle sana parantez açmak isterim sevgili Bülent,forumda her konuda varlığını pek tabi hissettirebiliyorsun,konulara hakimsin ve gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlar sana çok değer veriyor ve de görüşlerini çoğu zaman tasvip ediyorlar da,ben de dahil olmak üzere..İyi ki varsın ve de iyi ki varsınız diğer ismini sayamıyacağım Kendinigeliştir.com Forum üyeleri.. ;)

B

Bülent

senarist081' Alıntı:
Tabii ki,sen,ben,o,biz,siz ve onlar herkes olucak kısaca..Valla kısa sürede forumdaki herkesi az çok tanıdım,özellikle sana parantez açmak isterim sevgili Bülent,forumda her konuda varlığını pek tabi hissettirebiliyorsun,konulara hakimsin ve gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlar sana çok değer veriyor ve de görüşlerini çoğu zaman tasvip ediyorlar da,ben de dahil olmak üzere..İyi ki varsın ve de iyi ki varsınız diğer ismini sayamıyacağım Kendinigeliştir.com Forum üyeleri.. ;)
  :-[
Mahçup ediyorsunuz.

Teşekkür ederim.  :)

S

senarist081

Tamam peki,seni mahçubiyetinle başbaşa bırakayım ben o zaman  ;D ;

S

selda

senarist081' Alıntı:
günışığı' Alıntı:
Hayır ben yazmadım bir siteden alıntı,ama forumla ilgili bir senaryo planım var..Kendinigeliştir.com üyeleri,modları,admin ve site sahibi için yazmayı düşündüğüm eğlenceli bir projem var,Şu anda tasarlama safhasındayım,yazıya döktüğüm an bitme safhasına gelicem inşallah ve en yakın zamanda sizlerle paylaşıcam..
senarist ben bu dialoğu beğenmemiştim ,ama forumla ilgili yapacağın senaryoyu sen hazırlıyacağın için ,beğenmemek ne kelime :)

S

senarist081

selda' Alıntı:
senarist081' Alıntı:
günışığı' Alıntı:
senarist ben bu dialoğu beğenmemiştim ,ama forumla ilgili yapacağın senaryoyu sen hazırlıyacağın için ,beğenmemek ne kelime :)
Teşekkürler sevgili Selda,güzel temennilerin için.En güzelini sizlere sunmaya çalışıcam çünkü sizler her biriniz en güzeline layıksınız..

S

selda

senarist081' Alıntı:
selda' Alıntı:
senarist081' Alıntı:
günışığı' Alıntı:
Teşekkürler sevgili Selda,güzel temennilerin için.En güzelini sizlere sunmaya çalışıcam çünkü sizler her biriniz en güzeline layıksınız..
teşekkür ediyorum sevgili senarist ,çok naziksiniz :)