ben geldim

• Konbuyu başlatan yumyu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde yumyu tarafından oluşturulan ben geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,381 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı ben geldim
Konbuyu başlatan yumyu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yumyu
Y

yumyu

Kullanıcı
10 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
merhaballar arkadaşlar.aranıza katılmış bulunmaktayım.herkese hayırlı olsun

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hepimize hayırlı olsun o zaman,hoşgeldin ;)

A

auvstehen

Kullanıcı
8 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
yesss

e ama şimdi bu siteye tam da benim gibi bir 'felsefeci' lazımdı,böylelikle

istenilen olgu gerçekleşmiş oldu... ;)

A

auvstehen

Kullanıcı
8 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bir hikaye:

Bir gün kurbağalar kendi aralarında yarışma yapmaya karar vermişler.
Yarışmaya göre her kim sıçrayarak yarış alanı içerisinde bulunan kule-
ye ulaşırsa o yarışmanın galibi olacakmış...

Bu arada bir sorun var!...Bu döneme kadar yarışmayı kazanan herhangi bir kurbağa
olmamış.Yarışma başlamış,seyirciler yerlerini almış yarışmacılar da büyük bir arzu ile
yarışmayı kazanabilmek için uğraş vermeye başlamışlar.Aradan zaman geçmesiyle
sabırsız ve sıkılan sehirciler yarışmacı kurbağalar hakkında kötü tezahurat'lar yapmaya başlamışlar.
Neyse;Bizim kurbağalar devam etmişler.Aradan yine belli bir zaman geçmesi ile birlikte
bizim yarışmacı kurbağalar sehircinin kötü tezahuratları,o güne kadarki düzenlenen
yarışmalardan galibin çıkmaması nedeni ile bırakmışlar yarışmayı.Ama bir kişi hariç!...
Sadece bir kurbağa devam etmiş yarışmaya.Bunu gören diğer yarışmacı kurbağalar
'kıskançlık tribine'girerek sehirci ile birlik olup bizim kurbağaya karşı cephe almışlar.
Tabi aradan biraz zaman geçmesi ile birlikte de bizim kurbağa kuleye ulaşarak
kazanmış yarışı!...millet sessiz çıt çıkmıyor.bizim kurbağa babalar gibi :)etrafa
bakarak noldu lan ...ler dergibi bir bakış atmış.Bizim kurbağanın yanına gelmiş diğer kurbağalar
ve içlerinden biri sormuş;sen bu yarışı nasıl kazandın?
Bizim kurbağada ses yok...Sonra farketmişler ki meğer bizim kurbağa sağırmış,kulakları
duymuyormuş.

Yani özetle çevreden bize söylenilen kötü sözler içimizdeki umutları,ümitleri ve başama arzumuzu yok eder.Bunun içindirki başarıya giden yolda adeta sağır olmamız gerekir!...

Tüm yalnızlığımla
                                                                        SEVGİ VE SAYGILAR

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Felsefe severim:)
Hikaye güzel daha önce sitemizde paylaşılmıştı ve tekrar hatırlamış olduk.

Yeni konular için yada hikayeler için, uygun bölümlerden konu açarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar :)

Y

yumyu

Kullanıcı
10 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
teşekkür ediyorum hepinize.hoşbulduk.Laylacım biliyoum geç oldu biraz ama hoşbulduk.