başlık yok...

• Konbuyu başlatan çakır
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde çakır tarafından oluşturulan başlık yok... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,561 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı başlık yok...
Konbuyu başlatan çakır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
başarılı olabılmek için bır bayana yada erkege mi ıhtıyac vardır?

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
biraz daha net sorabilirsen sanırım daha rahat yanıtlayabiliriz..

'her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır' gibi mi demek istedin_?_

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
EWET AMA BENCE ÖYLE DEĞİL...SONUCTA BASARILI OLMAK YADA BASARISIZ OLMAK İNSANIN KENDISINDE BASLAR KENDISINDE BİTER....

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet bencede böyle ben sorunu daha doğru algılamak adına yazmıştım..

eğer insan kendi karar vermemişse ve kendine inanmıyorsa ne yazık ki başarıya ulaşamaz, yani hedeflerini kendisi değilde bir başkası koyuyor ve ona göre şekilleniyor ise..
ancak hayatın her alanında kendi kararlarımızla ilgili yürüdüğümüz yolda fikir alışverişi yapabileceğimiz ve bize inanan insanlara ihtiyaç duyarız bu çıktığımız yolda hedefimize dopru yüyürken motivasyonumuzun ve kendimize olan güvenimizin artmasına yardımcı olacaktır...
başarıya ulaştıktan sonra yanında dönüp sarılacağın ve başarını kutlayacağın hiçkimse yoksa hala başarmak için yolun var demektir...

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
EWET SONUCTA INSANLARIN FIKIRLERINI ALMAK GEREKLIDIR AMA  YINEDE KENDI HEDEFINI BELIRLERYIP ASLA O HEDEFTEN SASMAMAK GEREK DİMİ..BASARIYA ULASMANIN EN ETKİLİ YOLU BENCE HEDEFİNİ BELİRLEYİP O HEDEFE VARANA KADAR O YOLDAN DONMEMEKTİR...DİMİ

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
elbetteki hedefinden şaşmamak gerekliliği var.. zaten bundan vazgeçildiği adna tekrar geri dönüş yeni bir başlangıç yapmaktan daha zor olabilir..
fakat bu hedeften sapmama durumu yanımda bulunan insanlarla alakalı olmayacaktır...
çıktığın yolda seni saptırmak ve yıldırmak isteyen insanlar olabilir özelliklede iş yaşantısında bu durumda yanımızda destek alabilceğimiz insanlara mutlaka ihtiyaç duyarız onalar bizim yoldan sapmadan başarıya ulaşmamız için destek olacaklardır..
ama sonuçta seçilen hedef kişiye aitse yanında kim olursa olsun bu en çok kişinin kendi zaferidir...

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
TABIKI AMA ZAFERE GIDERKEN YADA HEDEFLERİMİZE ULASMAK İÇİN BIR YOLA CIKTIGIMIZDA ONUMUZE ENGELLER CIKAR BU ENGELLERİ ASMAK BIZIM ELIMIZDE YANI BIR KARARI VERDIGIMIZDE ASLA YILMAMALIYIZ VE ASLA KESKE DEMEMELIYIZ CUNKU BIZIM KARARIMIZ VE HEDEFIMIZ.INSANLARIN DUSUNCELERINI DINLEYIP VE ONLARIN DEDIKLERINI YAPARSAK BU BIZE KESKE KELIMESİ OLARAK DONECEKTİR.. BU YUZDEN ASLA BASKALRININ DUSUNCELERİ İLE DEGIL KENDI DUSUNCELERINLE HAREKET ETMELI İNSAN... DİMİ....

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
kendi belirlediğin hedef için yürüdüğün yolda.. etrafındaki kişiler ile kuaracağın iletişim ve onların fikirlerini değerlendirme biçimin tamamen seninle alakalı aslında çünkü herkes farklı şekilde ilerleyebilir.. temel olan unsurlar elbette ki var fakat bu fikir alışverişi için geçerli dğeil..
kendi ayaklarının üzerinde durup kendi seçimlerinii yaşayabiliyorsan gerisi sana kalmış...
'her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır' ;)

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ewet kesınlıkle ama ıletsım kuracagın kısılerıde iyi secmek gerekir dimi....

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Başarıyı ya da mutluluğu bir kişiye bağlamak,onsuz başarıya ya da mutluluğa ulaşılamayacağı yanılgısına kapılmak bir çeşit bağımlı kişilik yapısıdır.Aşmak gerekir

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bence de "başarı"yı sadece karşı tarafın desteğine bağlamamak lazım ama desteği de es geçmemek gerekir.
Çünkü beşer varlık olarak, sevdiklerimizden her ne kadar kişiler bunu sadece sevgili olarak düşünsede içsel olarak ailemizin desteği çook önemli. :)
Edindiğim tecrübelerden ve okuduğum bilgilerden şunu söyleyebilirim ;
Başarı önce kişinin istemesinde başlar,diğerleri yan desteklerdir.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bence başarı biraz görecelidir, kişinin yeteneğine, kapasitesine bağlı olan bir kavramdır. Kişi, yapamayacağını düşündüğü işleri yapabiliyor ve bu iş başkasına çok kolay geliyorsa o kişi başarılı değil, aksine başarısızdır.

Konuyu mu saptırdım yoksa konuyu farklı bir noktadan mı ele alıyorum? ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
çakır' Alıntı:
başarılı olabılmek için bır bayana yada erkege mi ıhtıyac vardır?
Her başarısız erkeğin arkasında bir kadın vardır :)
Ben konudan birşey anlamadım valla yada çok anlamlı br konu ben anlamlandıramıyorum.