BANA YARDIIIIIMM

• Konbuyu başlatan burciin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde burciin tarafından oluşturulan BANA YARDIIIIIMM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,367 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BANA YARDIIIIIMM
Konbuyu başlatan burciin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burciin
B

burciin

Kullanıcı
7 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
selam arkadaşlar,
Yaz tatili nedeniyle okulum tatil ve memlekitime geldim.
başta tüm gün evde oturup vakit geçirmek keyifli gelmişti ama artık çok sıkılıyorum.kabuğuma sığamaz oldum.
Lütfen bana yardım edin enerjimin geri gelmesi için ne yapabilirim.beni kndime getrecek bişeyler söyleyin lütfen

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
tatil yap ve sürekli yaptığın seylerden uzak dur daha değişik seyler yapmayı dene :)
bunlar biras iyi gelir

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
televizyon izlemeli, net e oturmalı, KİTAP okumalısınız :)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
memleketteki evinizin bahcesi varsa ,bitki veya çiçek yetiştirebilirsin bence :) eğlenceli oluyor yavas yavas büyüdüklerini görmek.

E

erdkncl

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
oturduğun şehirde kendine 4 cafe veya bar belirle,her birinde 2 saat takıl.değişik insanlar tanı.bu sıcakta ne kitap nede internette kafa dagıtırsın.
araban varsa aksamları sehri gez
günlük tutmayı dene makale tarzı yazılar yazabilirsin
müzikle aran varsa djlik programı indirip kendi müziğini remixlerini kendin yapabilirsin
havuza falan git
valla aklıma bunlar geldi umarım yardımcı olmuşundur

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Kısaca kendine fırsat yarat.
Yukarıdaki her şeyin özü bu.

Melih ARAT kitaplarının birinde (Sıradışı Yaşam Becerileri) "gezmediğin yeri gez, gitmediğin yere git, yemediğin şeyi ye ..." gibi bir felsefeyi anlatan bölümle bu öznelleştirmiş-ti.

Denemende fayda var...
Yapmadığın ama yaptığında zevk alacağın şeyi YAPMAYA BAŞLAYARAK başlayabilirsin  ;)

B

burciin

Kullanıcı
7 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
arkadaşlar gerçekten çok teşekkür edrim bana güzel fikiirler verdiniz.
İşe 10 ağustosta başlıyorum.memleketimin ücra köşesinde gağların arasında sıkışıp kalmış bir köye gittim elif şafak okudum bitki yeteştirdim köy insanlarıyla tanıştım.
Bu bana çok ii geldi=)arındığımı hissettim