aynı karede dört mevsim yaşamak

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde sehla tarafından oluşturulan aynı karede dört mevsim yaşamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,459 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı aynı karede dört mevsim yaşamak
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
sehlacım harika resimler resimlere bakarken değişik bir duygu oluştu bende böyle hüzünle sevinç bir arada gibi TEŞEKKÜRLER ;)

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler...

Resimlere bakarken şunun farkına vardım....Aslında her mevsim yalnız....biraraya gelebilmek için birbirlerini kovalıyorlar sanki...Bir karede çok güzel durmuşlar....

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
EmSaL' Alıntı:
Teşekkürler...

Resimlere bakarken şunun farkına vardım....Aslında her mevsim yalnız....biraraya gelebilmek için birbirlerini kovalıyorlar sanki...Bir karede çok güzel durmuşlar....
hemsi birbirinin bir parcası gibi bencede Mevlam ne eylerse güzel eyler neyi boş bir başına bırakmş ki... yaza kışı sonbahara ilkbaharını vermiş  hemen bi sözü de aklıma gelmişken sıkıştırayım cümleme
bu dünya da herkes kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onuda yosun sarar...  ;)

F

fıstık

Resimler gerçekten çok güzeller... Teşekkürler Sehla...  :)

EmSaL' Alıntı:
Teşekkürler...

Emsal yorumunuz oldukça farklı ve sizin ruh halinizi rahatlıkla yansıtabiliyor... Size, ayrılığın acı olduğunu ve birlikteliğin keyfini-mevsimlerin imkansızda olsa bir karede biraraya gelebilmelerinin- hatırlatmış sanki..  :-\ ::)
(Yorumunuzu okuyunca aklımdan bunlar geçti. )

.gözde.' Alıntı:

bu dünya da herkes kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onuda yosun sarar...  ;)
Güzel bir sözmüş, teşekkürler Gözde  :)

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bu dünya da herkes kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onuda yosun sarar...

;)

A

amuura

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
cok guzeler taesekurler :)

P

Paradoks

HERBİRİ BİRBİRİNDEN GÜZEL VE MÜKEMMELLER TESEKKÜRLER SEHLA.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
SEHLACIN BEN YENİ KATILDIM RESİMLER ÇOK GÜZEL İÇİM AÇILDI DOĞRUSU....

A

ayben

sehla' Alıntı:
bu dünya da herkes kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onuda yosun sarar...

;)
Teşekkürler sehlacım da benn bu söz ve resimler arasında bir ilişki kuramadım ne yazık ki.
Her mevsim birbirinden ayrı ama iç içedir her biri ayrı güzellikte ve öylece yalnızır aslında. Yakınlar ama bir o kadar uzak ama onlar bundan mutludurlar. Yoksa biz nasıl onları severdik. Herşey karşılıklı olduğuna göre sevgilerinide bize yansıtırlar ama yalnız olmalarına rağmen bizle mutlular :-[