Ayak izleri...

• Konbuyu başlatan Tülay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Tülay tarafından oluşturulan Ayak izleri... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,730 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ayak izleri...
Konbuyu başlatan Tülay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Bir adam rüyasında kendini Tanrı’yla birlikte bir kumsalda yürürken görüyordu. Gökyüzünde adamın hayatından çeşitli sahneler parlayıp sönüyor, adam kumlara baktığında iki kişilik ayak izi görüyordu. Biri kendisine, diğeri de Tanrı’ya aitti. Deken adam, hayatın sahnelerini izlerken birdenbire hayranlık uyandırıcı bir şeyi farkediyordu: Belli zamanlarda kumsaldaki ayak izleri bir kişiye aitti. Bu tek kişilik izler, yanlızca hayat yolculuğunun en zor acılı zamanarında ortaya çıkıyordu. Adam bu gözlemini Tanrı’ya açtı, yardıma en çok ihtiyaç duyduğu dönemlerde yanlız bırakılmış olmaktan ötürü ne kadar üzüldüğünü söyledi. Tanrı durumu büyük bir sevgiyle izah etti: O acılı dönemlerde Tanrı, adamı kucağına alıp taşımıştı.

Margaret Fishback Powers

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben pekk anlayamadım ama neyseee :D :eek: ??? :-\

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
  anlayana çok güzel bi yazı.ya da en zor durumda yanı başımızdaki bize açılan kapıyı görmeye çalışmamız gerektiğini anlatan bi yazı(bana yazın anlattığı bu)....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
katılıyorum size aleyna..
insan görmek istediğini görür. bu sitede kendimi biraz daha rahat hissediyorum.
beni hayata bağlayan başarılı olmam için gerekli enerjiyi bana aşılayan 3 kişi var. onlar sayesinde biraz daha girişimciyim..

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
      keşke bende o açılan kapıları biraz olsun görebilseydim.......

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Görebilseydim derken sanki iş işten geçmiş gibi konuşuyorsunuz. hayatta hiç birşey için geç değildir. sadece gönlünden geçir ve iste..

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
      çok saolun.geç değil tabi de zor ya gerçekten zor bi hayat hayırlısıyla bitip gitsek...... :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
hani demiştim ya benim şuanda bazı şeyleri başarmamın 3 nedeni var diye. bunu gerçekten kavrarsanız doğru kararlar vericeğinize eminim.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bu hıkayedekı seylerden bazıları sacma olsada bılınen bı gercek varkı yaratanın merhametı, yınede verılmek ıstenen guzeldı.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
BENZETME BENI RAHATSIZ ETTIGI ICIN IFADE ETMISTIM SAFARI  BEY.