AVG şimdi Türkçe

• Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan AVG şimdi Türkçe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,847 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı AVG şimdi Türkçe
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ücretsiz versiyonu ile virüs ve zararlı yazılımlara karşı savaşan AVG, 8.5 versiyonu ile Türkçe arayüze kavuştu.

Avrupa’nın internetteki gizli tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan ilk ücretsiz yazılımını geliştiren AVG Technologies, yeni ürünü AVG Free 8.5 güvenlik yazılımını artık Türkçe olarak kullanıcılarına sunuyor.

2003 yılından beri Türkiye pazarında bulunan AVG, ilk kez Türkçe bir ürün geliştiriyor. Ücretsiz sunulan bu ürünü yeni Türkçe ürünlerin takip etmesi planlanıyor.

AVG Free 8.5 kullanıcılara verimli, sistemi gereksiz yere yormayan, güçlü ve kullanımı kolay bir koruma sağlıyor. Böylelikle kullanıcı güvenlik konusunda endişe duymuyor ve sadece bilgisayarına odaklanıyor. Kişisel ve ticari olmayan kullanımlar için geliştirilen AVG Free 8.5, Windows 2000, XP veya Vista işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor. Yazılımı www.avg.com.tr adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

S

spiritualsigns

iş harici kullandığım notebookta AVG kurulumu var... ama hiçbir trojan, solucan ,truva atı ve virüs yazılımlarında uyarı vermiyor.. çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum...  örneğin bir flashbelleği açmadan önce eset veya Kaspersky la taradığımda virüs uyarısı alırken aynı falsh belleği AVG ile tarattığımda virüs olmadığı uyarısı alıyorum.. 

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
spiritualsigns' Alıntı:
iş harici kullandığım notebookta AVG kurulumu var... ama hiçbir trojan, solucan ,truva atı ve virüs yazılımlarında uyarı vermiyor.. çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum...  örneğin bir flashbelleği açmadan önce eset veya Kaspersky la taradığımda virüs uyarısı alırken aynı falsh belleği AVG ile tarattığımda virüs olmadığı uyarısı alıyorum.. 
bilgilendirme için saol.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
spiritualsigns' Alıntı:
:)

Mcafee de bizim kendi yazdığımız programa virüs uyarısı veriyor. Sanırım her yazılımın virüslere bakış açısı farklı hehe. Bazıları daha ılımlı. :)

S

spiritualsigns

Harun' Alıntı:
spiritualsigns' Alıntı:

Mcafee de bizim kendi yazdığımız programa virüs uyarısı veriyor. Sanırım her yazılımın virüslere bakış açısı farklı hehe. Bazıları daha ılımlı. :)
o daha büyük sorun.. yazılımda bir sıkıntı var demek ki... adamlara virüs programı değiştirtmeniz gerekecek demek ki... x 2 hem yazılım al hem antivirüs... bence yanında hediye verin siz mcafee kullanan müşterilere :d

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
spiritualsigns' Alıntı:
Harun' Alıntı:
spiritualsigns' Alıntı:

o daha büyük sorun.. yazılımda bir sıkıntı var demek ki... adamlara virüs programı değiştirtmeniz gerekecek demek ki... x 2 hem yazılım al hem antivirüs... bence yanında hediye verin siz mcafee kullanan müşterilere :d
Yazılımda sıkıntı yok ya mcafee arızalı bir virüs programıdır biraz. Adamlar hiçbirşeye izin vermeyerek virüs programı yapmışlar.

Daha kolay yolunu bulduk. Virüs programını kapatın diyoruz. Onlarda tamam diyorlar. :)

Adam yazılıma o kadar para vermiş. Gözü virüs programı falan görmüyor hahahha  ;D

S

spiritualsigns

@harun

daha büyük risk... adam virüs programı kapalı iken teklif hazırlıyor atıyorum yada bir ihale hazırlığı yapıyor... yada banka işlemi ??  karşı tarafın backdoor yapma olasılığı artıyor yada dışarıdan gelecek tehlikelere hazırlıksız oluyor... antivirüssüz bir hayat en güzeli ancak güvenlik duvarımızı ile parametrelerimizi arttırdığımız zaman kısıtlı alanlarda araştırma ve işlem yapma sıkıntısı oluşuyor....

bence yanlış iş yapıyorlar... :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
spiritualsigns' Alıntı:
@harun

daha büyük risk... adam virüs programı kapalı iken teklif hazırlıyor atıyorum yada bir ihale hazırlığı yapıyor... yada banka işlemi ??  karşı tarafın backdoor yapma olasılığı artıyor yada dışarıdan gelecek tehlikelere hazırlıksız oluyor... antivirüssüz bir hayat en güzeli ancak güvenlik duvarımızı ile parametrelerimizi arttırdığımız zaman kısıtlı alanlarda araştırma ve işlem yapma sıkıntısı oluşuyor....

bence yanlış iş yapıyorlar... :)
sadece kurulum anında ya kullanırken sorun yok :). Zaten öyle sorun olsa kimse almaz hehehe  :) :)

pardon yanlış aktarmışım :)

S

spiritualsigns

zaten amboli durumundayım yani bana kafa patlattırdın burda 2 saattir  ;D