Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,782 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eren165
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
bıldırcın' Alıntı:
Evet bu gece yanlız degildim.. konsantre olamadım:) kısmet se bir gün  ziyaretine gelecegim:) pasta
Buyur canım beklerim :D
Hatta bir gece beraber KG üyelerini tek tek ziyaret edelim seninle :D
sen tekniklerini öğren,gerisini merak etme sen:)

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
eylülden bu yana denemeye çalısıyorum astrali ama halen başaramadım o kadar basit değil benim bildiğim kadarıyla....

astral yapmak yürek ister,astral boyutta cinler ve diğer göremediğin herşeyi astral boyutta görürsün, kafayı bozma riskini göze alan veya bana bişi olmaz diyenler için denenmesi önerilir...(eğer başaran varsa bana da öğretsin :D )

K

Kristal

bloodelf' Alıntı:
eylülden bu yana denemeye çalısıyorum astrali ama halen başaramadım o kadar basit değil benim bildiğim kadarıyla....

astral yapmak yürek ister,astral boyutta cinler ve diğer göremediğin herşeyi astral boyutta görürsün, kafayı bozma riskini göze alan veya bana bişi olmaz diyenler için denenmesi önerilir...(eğer başaran varsa bana da öğretsin :D )
Ben sen yaparsın diye düşünmüştüm,ne de olsa ilgi alanın. :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bunu yaşayanlar var biliyorum,imkansız değil ve bende istiyorum  ::)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Nazar etmeyin nolur bakınız nazara geldim artıkım astral seyahet dursun uçamıyorum bile  :mad:

M

MeDyC

bir nevi hayali seyahat ;D ;D

Seyahat acenteside varmı acaba? önümüzdeki haftaya öbür tarafa rezervasyon yaptırayımda bi gidip geleyim...