aşk nedir?

• Konbuyu başlatan yağmur sezgi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde yağmur sezgi tarafından oluşturulan aşk nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,044 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı aşk nedir?
Konbuyu başlatan yağmur sezgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derman86
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ah jenifer ah. Ben üzgünken kalbin acıyormu acaba.

Şaka bir yanada. Aşk bana uzak bir kavram. Ben aşık olmam severim.
Ve belli bir ölçüsü yoktur.
Teşekkürler konu için.

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
aşık olup olmayacağına insan kendisi karar veremez ki..Hiç beklemediği bir anda kalbi aşkı haber vermişken onu durduramaz..Eğer baska türlü olsaydı aşkın ne enteresanlığı kalırdı?

K

kraldadas

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
görünen o ki herkes bi yorum yapmış yada yapmaya çalışmiş aşk bırakında o sizi bulsun :)

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
aşkkkk aşşk ne bitmez bir hikaye::)ben ce aşk herkes için farklıdır.geneleme yapmamalı.iki kişinin özelinde olduğuna göre yaşanırlılığı da farklıdır.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aşk; ilk defa tadılmış bir meyve gibidir,dolaba kaldırmaz isen ısırdıgın meyveyi bozulmaya başlar,sonra elinden kaldırıp atmak zorunda kalır taşıyamassın  ;D

G

GewezeTosba

Kullanıcı
26 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Aşk mı? o da ne..  ???

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ya arkadaslar neden bu kadar karamsarsınız. Tamam inanmak için yaşamak gerekir ve belkide çoğumuz yasamadı askı.. Ama bu aşk diye bir seyin olmadığını göstermezki !!

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
yağmur sezgi' Alıntı:
ya arkadaslar neden bu kadar karamsarsınız. Tamam inanmak için yaşamak gerekir ve belkide çoğumuz yasamadı askı.. Ama bu aşk diye bir seyin olmadığını göstermezki !!
O an ki ruh halim öyle dememi gerektirdi ki hala da aynı düşüncedeyim anlatıldığı gibi bişi yok karamsarlıkla da alakası yok sadece kendi düşüncelerimizi ifade ettik!!

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
İnanmak için yaşamak gerekir buna da katılıyorum ayrıca...Yaşanılanlardan benim çıkardığım düşünce diyeyim bende...Kimbilir zamanla değişir...

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
gökteki yıldız' Alıntı:
yağmur sezgi' Alıntı:
O an ki ruh halim öyle dememi gerektirdi ki hala da aynı düşüncedeyim anlatıldığı gibi bişi yok karamsarlıkla da alakası yok sadece kendi düşüncelerimizi ifade ettik!!
bence de karamsarlıkla alakası yok . Yani şöyle söyleyeyim aşk var mı ? yok . mutlu muyum? evet. :D demekki çokta karamsar bir ruh hali içinde değilim yani birine mühürlenmeden de yaşayabilirim. Tamam birini seversiniz , istersiniz , onun yanında mutlu olursunuz ama öyle yok gördüm yok bağlandım ... bana pek samimi gelmiyor...göreceli işte.

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
vega' Alıntı:
gökteki yıldız' Alıntı:
yağmur sezgi' Alıntı:

bence de karamsarlıkla alakası yok . Yani şöyle söyleyeyim aşk var mı ? yok . mutlu muyum? evet. :D demekki çokta karamsar bir ruh hali içinde değilim yani birine mühürlenmeden de yaşayabilirim. Tamam birini seversiniz , istersiniz , onun yanında mutlu olursunuz ama öyle yok gördüm yok bağlandım ... bana pek samimi gelmiyor...göreceli işte.
Ne tesadüf bak bende mutluyum :D ;)

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İnsan nefsi ile aşık olur,Ruhu ile Sever.
Nefsin istediğini elde ettiğinde ona olan ilgisi zamanla kaybolur.
O nedenle aşkın ömrü vardır.
Ama sevgi ömürsüzdür tıpkı ruh gibi.Beden ölür ama ruh hep vardır.Sevgi de tabi  ;)
Mevlana felsefesi  :)

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
O nedenledir ki...
yalan dostum aşk diye birşey yok
Aşk dediğin üç günlük eğlence
Bilemedin beş gün sürsün
kapılıpta sürünen çoookkkk  :D :D

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
ASLI..HAN' Alıntı:
İnsan nefsi ile aşık olur,Ruhu ile Sever.
Nefsin istediğini elde ettiğinde ona olan ilgisi zamanla kaybolur.
O nedenle aşkın ömrü vardır.
Ama sevgi ömürsüzdür tıpkı ruh gibi.Beden ölür ama ruh hep vardır.Sevgi de tabi  ;)
Mevlana felsefesi  :)
Güzel demiş valla ;)

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ASLI..HAN' Alıntı:
O nedenledir ki...