.......:)))asabi astrolog 1 :)))........

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan .......:)))asabi astrolog 1 :)))........ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,329 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı .......:)))asabi astrolog 1 :)))........
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tnctrkcell
T

tnctrkcell

...............Asabi Astrolog...............
28 Ekim 2007

Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Size ambargo uyguluyorum
Gergin gündem dolayısıyla ben de gerildim ve gezegenlerin konumuna filan bakmadan, yazı sıralamasında ilk burç olmanızdan dolayı bütün asabiyetimi üzerinize boca etmek istedim. Bu hafta size ambargo uyguluyorum. İş, aşk, para, pul, hayat, sağlık konularında gidişatın nasıl olduğunu bana sormayın; terslerim, kalbinizi kırarım, kötü olur.

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Cereyanda kalacaksınız
Olaylar karşısında yan çizme tavrınız her geçen gün dozajını artırıyor. Hazırı bulunca yeme, zora gelince ikileme kolaycılığıyla nereye kadar gideceksiniz acaba merak ediyorum. Havaların gün geçtikçe soğuyor olması sizin için tehlike habercisi. Bugünler cereyanda kalacak ve boyun tutulması yaşayacaksınız. Kulunçlarınıza dikkat…

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran
Allah akıl fikir versin
Taş atıp kolunuzu yormadan para kazanma hayalleriniz bugünlerde maden aranan Kaz Dağları'na kadar uzandı demek. Zamanını bilgisayar başında geçirenler ise facebook gibi bir site yapıp milyon dolarlar kazanma rüyaları görüyor. Allah akıl fikir versin evladım. Bu ham hayallerle yakında elinizdeki işten de olup asgari ücrete talim edeceksiniz, haberiniz yok.

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
Kendinizi özgür hissedeceksiniz
Kendinizi özgür hissedeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Çünkü işyerinde yaşayıp durduğunuz sıkıntılar bu hafta içinde sona erecek ve işten şutlanacaksınız. Hemen İş ve İşçi Bulma Kurumu'na başvurup işsizlik maaşı alarak tatil yapmanızı ve paraları çatır çatır yemenizi öneriyorum

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos
Yaşamın kıyısında...
Biraz gak biraz guk edip bocalayacağınız zor bir hafta sizi bekliyor. Sizden bir cesur yürek çıkmayacağına göre altından kalkamayacağınız sözleri vermeseniz iyi edersiniz. Bu hafta için size Türk filmleri reçetesi yazıyorum. Bu hafta Yaşamın Kıyısı'nda filmini iki hafta sonra da Yumurta filmini izleyerek genlerinizi gevşetebilirsiniz. Aksiyondan aman diyeyim uzak durun.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül
Mavi boncuksuz kalmak
Herkesle iyi geçinmeyi, kimseyle kötü olmamayı hayat felsefesi edinen siz mavi boncuk anonim şirketinin değerli üyelerini bu hafta stres ve kargaşa bekliyor. İşlerinizin yolunda gitmemesi siz de psikolojik dengesizliğe yol açacak ve evsiz kedilere döneceksiniz. Bu hafta eşe dosta, hısıma akrabaya dağıtacak bir tane bile mavi boncuğunuz olmayacak. Stoklar da tükenmiş, oh olsun!

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim
Feleğiniz şaşacak
Transit Mars ile doğumdaki Mars'ın 60 derecelik bir açı oluşturması feleğinizi şaşırtacak. Haliyle kendinizde hiç olmayan sanatçı özellikleriniz depreşecek. Ki en asil duyguların insanı olmanız beni çok korkutuyor. Sanatçı kişiliğiniz sizi fütürizmin derinliklerine gönderecek. Siz ise gecikmiş bir fütürist olarak fütursuzca futbol izleyeceksiniz.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Kimse sizi anlamıyor ha!
Yine ortalıkta 'kimse beni anlamıyor' seçkinciliğiyle paçoz gibi dolaşıyorsunuz. Sinirlerim zıplamak üzere. Kendinizi herkesten zeki görme hastalığınızı masaya yatırmanın zamanı geldi. Çabuk en yakın hastanede röntgen kuyruğuna girip bana beyin emarınızı getirirseniz sevinirim. Bu gidişle dostsuz kalacaksınız birader. Hadi büyüyünce geçer dicem ama zaten kazık kadar olmuşsunuz.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık
Biraz yana kay..
Sevgili yay, biraz yana kay ve söyleyeceklerimi iyi dinle. Bu hafta iyimserlik göstererek gözüme girmeniz hasebiyle sizi haftanın dost burcu ilan ediyorum kendime. Her ne kadar ağzınız yine laf salatası olsa da bu hafta sizi duymamazlıktan geleceğim. O yüzden dileyin benden ne dilerseniz. İsteyin sizin için pi sayısını 3,14'ten değil 3'ten alıp küsuratını bahşiş diye vereyim.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak
Bas-mayın!
Bu hafta atacağınız adımlara dikkat edin, her yere bas-mayın! Çünkü yaptığınız eşek şakalarından dolayı intikam almak isteyen arkadaş grubunuz etrafınızı mayın tarlasına çevirmiş haberiniz bile yok. Benim tavsiyem mayın tarlasında dolaşmaktansa kendinizi eve kilitleyip hafta boyunca korsan DVD filmleri izlemeniz. Yemek olarak da çabuk çorbalardan içebilirsiniz, içiniz yumuşar.

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Ahenkle dans eden mantık
Bilinçli zihinsel enerjiler ile bilinçsiz zihin faaliyetlerinizin anlaşma sağladığı bir hafta içindesiniz. Gönül ile mantığın bu ahenkle dans etmesi açıkça beni kıllandırıyor. Çünkü bu tür olumlu hava şartları fırtına öncesi bir sessizliğe tekabül ediyor siz de. Sezgilerinize güvenin diyeceğim ama onlar da pek bezgin bugünlerde. Yazık ya, rahatsız etmeyin şimdi sezgilerinizi. Üzerine bir yorgan atın da üşütmesin.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart
Bir tavalık burç
Eki eki eki… Yine esprileriniz pik yapmış, ortalığı kırıp geçiriyorsunuz duygusal baloncuklar. Oysa iki dakika sonra salya sümük olacaksınız yine öyle değil mi? Uslu bir insan evladı görüntüsünün arkasındaki ara yüzünüz tüylerimi diken diken etmeye yetiyor. Sizinle satranç oynar gibi ilişki yaşayan insanlara acıyorum. Yoksa bana ne… Benim için bir tavalık işiniz var.

(alıntı)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Size ambargo uyguluyorum
Gergin gündem dolayısıyla ben de gerildim ve gezegenlerin konumuna filan bakmadan, yazı sıralamasında ilk burç olmanızdan dolayı bütün asabiyetimi üzerinize boca etmek istedim. Bu hafta size ambargo uyguluyorum. İş, aşk, para, pul, hayat, sağlık konularında gidişatın nasıl olduğunu bana sormayın; terslerim, kalbinizi kırarım, kötü olur.

böyleymiş demek :) Teşekkürler.. tnctrkcell

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Kimse sizi anlamıyor ha!
Yine ortalıkta 'kimse beni anlamıyor'.  sadece bu cümleye katılıyorumm!!!
diğerlerii yalannnnnnnn ;)

H

hayat cezvesi

Kullanıcı
13 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kırklareli
Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz
Kendinizi özgür hissedeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Çünkü işyerinde yaşayıp durduğunuz sıkıntılar bu hafta içinde sona erecek ve işten şutlanacaksınız. Hemen İş ve İşçi Bulma Kurumu'na başvurup işsizlik maaşı alarak tatil yapmanızı ve paraları çatır çatır yemenizi öneriyorum 

:'( ben işten şutlanmak istemiyorum ya...

K

Kardelen

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim
Feleğiniz şaşacak
Transit Mars ile doğumdaki Mars'ın 60 derecelik bir açı oluşturması feleğinizi şaşırtacak. Haliyle kendinizde hiç olmayan sanatçı özellikleriniz depreşecek. Ki en asil duyguların insanı olmanız beni çok korkutuyor. Sanatçı kişiliğiniz sizi fütürizmin derinliklerine gönderecek. Siz ise gecikmiş bir fütürist olarak fütursuzca futbol izleyeceksiniz.

yalnız ben acayip futbola merak salmış durumdayım bu biras doğru :)diğerlerini isteemem :)

F

fıstık

esranur' Alıntı:
Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Kimse sizi anlamıyor ha!
Yine ortalıkta 'kimse beni anlamıyor'.  sadece bu cümleye katılıyorumm!!!
diğerlerii yalannnnnnnn ;)
:D bencede ;D

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

ÇOK KÖTÜ BUNLAR .  :mad:

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D çok güzelmiş bunlar çok beğendim teşekkürler..

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Ahenkle dans eden mantık
Bilinçli zihinsel enerjiler ile bilinçsiz zihin faaliyetlerinizin anlaşma sağladığı bir hafta içindesiniz. Gönül ile mantığın bu ahenkle dans etmesi açıkça beni kıllandırıyor. Çünkü bu tür olumlu hava şartları fırtına öncesi bir sessizliğe tekabül ediyor siz de. Sezgilerinize güvenin diyeceğim ama onlar da pek bezgin bugünlerde. Yazık ya, rahatsız etmeyin şimdi sezgilerinizi. Üzerine bir yorgan atın da üşütmesin. 
;D :D :)

K

kamuran

"Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Ahenkle dans eden mantık
Bilinçli zihinsel enerjiler ile bilinçsiz zihin faaliyetlerinizin anlaşma sağladığı bir hafta içindesiniz. Gönül ile mantığın bu ahenkle dans etmesi açıkça beni kıllandırıyor. Çünkü bu tür olumlu hava şartları fırtına öncesi bir sessizliğe tekabül ediyor siz de. Sezgilerinize güvenin diyeceğim ama onlar da pek bezgin bugünlerde. Yazık ya, rahatsız etmeyin şimdi sezgilerinizi. Üzerine bir yorgan atın da üşütmesin."

Yok yok, yorganlı günler geride kaldı, vitamin ve diğer ilaçlarla takviye edilmiş, revizyondan geçmiş olarak, azimle geri geldik. Mantık, zihin, duygular ve sezgilerde asayiş berkemal efendim. ;D ;)