ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!!!

• Konbuyu başlatan crnkcclr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde crnkcclr tarafından oluşturulan ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,711 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!!!
Konbuyu başlatan crnkcclr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crnkcclr' Alıntı:
arkadaşlar şu ana kadar yazdıklarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim..
biraz daha farklı şekilde yönlenelim istiyorum..
herkesin aynı platformda toplanacağı bir yer düşünelim...
forum olarak düşünmeyin yada size kalmış ama ortak bir amaç için toplanılmış bir yer aynı amacın güdüldüğü... :)
Ben pek anlayamadım? Biraz açabilir misin?
Toplanmak derken?

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
yani mesela facebook ortak bir paylaşım sitesi
girilme amacı belli
eski arkadaşları bulmak vs.
kendini geliştir de aynı şekilde bilgilenme bilgilendirme ve paylaşım...
buna benzer ortak paylaşım diyorum
hedef tek olmalı yani hepimizin ortak bilmek öğrnemek istediğimi birşeyler muhakkak vardır...

A

ayben

Hmm herkes için, geniş düşünelim o zaman ;)
Bence herkes ister mi bilmem ama gündemi takip edebileceğimiz bir sistem olabilir vardır belki benim haberim yoktur.
İşten ötürü nerdeyse hiç haberleri takip edemez oldum bir yandan kurs , maille bana işte burda bu olmuş burda bu oluyor, Başbakan bugün böyle bir açıklama yapmış bakanlıktan bu yasa çıkmış... gibi ;)
Ben şahsen çok isterim ...

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ayben' Alıntı:
Hmm herkes için, geniş düşünelim o zaman ;)
Bence herkes ister mi bilmem ama gündemi takip edebileceğimiz bir sistem olabilir vardır belki benim haberim yoktur.
İşten ötürü nerdeyse hiç haberleri takip edemez oldum bir yandan kurs , maille bana işte burda bu olmuş burda bu oluyor, Başbakan bugün böyle bir açıklama yapmış bakanlıktan bu yasa çıkmış... gibi ;)
Ben şahsen çok isterim ...
evet buna benzer şeyler telefon veya mail yoluyla güncel haberlerin size gelmesi hemde sadece istediğiniz başlıkların altındaa ...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben bir gazetenin bu servisine üyeyim, ve son dakika haberleri sürekli olarak telefonuma geliyor.

S

senarist081

Teknoloji dünyasında her gün yeni buluşlara ve gelişmelere tanık oluyoruz.Bence cep telefonu günümüz Dünyasının en önemli buluşlarından,ilk Türkiyede piyasaya sürüldüğü zaman her yere anında ulaşabiliyorduk ister arıyarak,ister Sms atarak.Şimdilerde bilgisayarlar cep telefonlarına taşındı,2GB bir hafızaya sahip bir telefonla tüm bilgisayar işlemlerini yapabiliyorsunuz..Umarım bu da size az çok yol gösterir..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hımm! sen yazılım programı için fikir istiyorsun:)
Valla ben hep şu telefonlarda sözlük olmadığından yakınmışımdır.İng-Türkçe-Alm.
Benim için çok önemli bu!Gerçi ne söylesem neredeyse hepsini yapmışlar ama..
Mesela aklıma şu da gelmişti; Evde ışıkları açık unuttun ve dışardasın ya da suyu.Telefonundan sinyal gönder ya da ne biliim ne yapıyorsan ışıklar kapansın :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
dideM' Alıntı:
hımm! sen yazılım programı için fikir istiyorsun:)
Valla ben hep şu telefonlarda sözlük olmadığından yakınmışımdır.İng-Türkçe-Alm.
Benim için çok önemli bu!Gerçi ne söylesem neredeyse hepsini yapmışlar ama..
Mesela aklıma şu da gelmişti; Evde ışıkları açık unuttun ve dışardasın ya da suyu.Telefonundan sinyal gönder ya da ne biliim ne yapıyorsan ışıklar kapansın :)
:)