arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum...

• Konbuyu başlatan hagıa sophıa
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde hagıa sophıa tarafından oluşturulan arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,330 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum...
Konbuyu başlatan hagıa sophıa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasinim2
G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
MENEKŞE' Alıntı:
BU SİTEDE BENDE YENİYİM AMAÇ PAYLAŞMAK SEVİNCİ HÜZNÜ MUTLULUĞU VE FİKİR ALIŞVERİŞLERİ YAPMAK AMA BEN ZAMANIM OLUPTA GİRDİĞİM VE İNCELEDİĞİM SÜRECE GÖRDÜMKİ BURDA BİR GRUPLAŞMA VAR VE SADCE MESAJ ANLAMINDA ONLAR BİRBİRİNE YAZIYO BUNA ÜZÜLDÜM
:(
Olur mu hiç menekşe'cim  :)
biz hepimiz aynı amaç için burdayız
paylaşmak,gelişmek,geliştirmek  ;)

T

tnctrkcell

Cσ∂єx' Alıntı:
Amaç hep aynı. Ya da "bu" olmalı.

Kendini tanımak, üzerine bir şeyler koymak, fark atmak(!), fark yaratmak(!)...
kesinlikle öyle...
hoşgeldiniz hagia sophia bey... :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
MENEKŞE' Alıntı:
BU SİTEDE BENDE YENİYİM AMAÇ PAYLAŞMAK SEVİNCİ HÜZNÜ MUTLULUĞU VE FİKİR ALIŞVERİŞLERİ YAPMAK AMA BEN ZAMANIM OLUPTA GİRDİĞİM VE İNCELEDİĞİM SÜRECE GÖRDÜMKİ BURDA BİR GRUPLAŞMA VAR VE SADCE MESAJ ANLAMINDA ONLAR BİRBİRİNE YAZIYO BUNA ÜZÜLDÜM
Hiç olur mu öyle şey?
Evet burada bir grup var, hem de kocaman, tüm üyelerin içiçe olduğu bir grup!
Herkes birbiriyle bu çatı altında arkadaş oldu Menekşe. Siz henüz yeni olduğunuz için arkadaşlarımızla tanışmadınız ama kısacık bir sürede herkesle kaynaşacağınızdan eminim ben.
Aramıza hoşgeldiniz. :)

B

bıldırcın

MENEKŞE' Alıntı:
Olur mu öyle şey canım benim Zeynep adminimin söylediklerine bende katılıyorum.Buradaki herkes benim kardeşim kadar yakın oldular bana.İnan bana zamanla sende bizleri aynı gözle göreceksin ;)

B

BERRA

Kullanıcı
11 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
MENEKŞE' Alıntı:
HAKLISIN BU SABAH MESELA ZYNEP BANA GÜNAYDIN DEMEDİ

DİYERLERİNE DİYOR AMA :aglama

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
BERRA' Alıntı:
MENEKŞE' Alıntı:
HAKLISIN BU SABAH MESELA ZYNEP BANA GÜNAYDIN DEMEDİ

DİYERLERİNE DİYOR AMA :aglama
Külliyen yalan! :):)
"Kızlar günaydın." dedim ben!

B

BERRA

Kullanıcı
11 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
ŞAKA YAPTIM MENEKŞE ÖZELLİKLE ZYNEP SÜPERDİR SİTEDEKİ İLK MESAJIMA O CEVAP VERMİŞTİ

TANIMIYORUM AMA BENİM İÇİN ÖZEL BİRİ :) :)

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
hoşbuldum.
teşekkürler

K

katastrofa

Kullanıcı
30 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
DÜNYA
BEN BURADKİ DORU KONUŞAN HEREKESE KATILIYRUM

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
günaydın arkadaşlar ben yeniyim

S

SUNFLOWERS

Biraz karmaşa yaşanmış ve geçmiş :)
Ben bunlara katılmadan direk hoşgelmişsin aramıza demek istiyorum :D

B

Bülent

ayçiçeği' Alıntı:
günaydın arkadaşlar ben yeniyim
Günaydın ayçiçeği.
Hoş geldin.
Tebrikleri kabul etmek ve kendini tanıtmak için kendine özel bir başlık açabilirsin.

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler...ben siteyi çok iyi tanımıyorum ama kendimi geliştirmek için çok iyi bir sitede olduğumdan şüphem yok.

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Cσ∂єx' Alıntı:
Amaç hep aynı. Ya da "bu" olmalı.

Kendini tanımak, üzerine bir şeyler koymak, fark atmak(!), fark yaratmak(!)...

Bu sitede farkı farkettiğinizde mutlu olacağınız kanısındayım. :)

Y

yasinim2

Kullanıcı
14 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bazı insanlar hep gelişmek için uğraş veriyolar bazılarıda hayattan bi haber yaşıyolar işte o hayattan bihaber yaşamıyan insanların yeri burası bence arkadaşlar bu siteye zaman ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim.sende hoşgeldin kardeşim aramıza.