Anahtarlar

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Anahtarlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,231 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Anahtarlar
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
İşte benim başıma gelen bir olayı sizlere zeka sorusu olarak sormaya karar verdim.

Akşam ofisten çıkarken şemsiyemi içerde unutuyorum ve arkadaşıma anahtarları vererek almasını rica ediyorum. O da beni kırmıyor ve şemsiyeyi alıp getiriyor. Ama ben anahtarları ondan almayı unutuyorum. Otobüs durağında diyorki harun anahtarları al. Sonra sabah işe geliyorum tekrar bi bakıyorum anahtarlar yok. Kapıda kalıyorum ve bekliyorum. Diğer arkadaş geliyor kapıyı bana açıyor. Ofise giriyorum. Mesai bitişi akşam çıkarken çekmeceme bir bakıyorum anahtarlar orda. Diyorumki demekki anahtarları evde değil ofiste unuttuk. Zaten evde unutsam annem arardı. Sonra da eve gidiyorum.

Şimdi sorum şu ; Anahtarları nerde, ne zaman unuttum ?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hiç almadın ki yanına!
Anahtarlar hep çekmecedeydi aslında? Arkadaşına verdiğin yedek anahtarlardı ve onda kaldı.

Desem?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Anahtarları hiç almamış olabilirsin yanına,arkadaşına şemsiyeni getirmesi için verdiğin anahtarlar evinin ki olmasın

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sen anahtarları verdin ama arkadaşın anahtarları çekmeyeceye bıraktı,durakta sana anahtarları al demiş ama sen anahtarları aldığını dememişsin yani bir ayrıntıyı atlamışsın :)bir bakıma verme alma konusu yok :) o yüzden ertesi sabah geldiğinde anahtar çekmecedeydi..

nasıl ama ?  ;D

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
şemsiyen ofisin içinde değil kıyıda köşede bir yerde :) anahtarlar zaten içerde ama arkadaşına verdiğin anahtarda ofisin değil...yani sen en başından beridir kendini kandırıyorsun oysa ki ofisin anahtarı hep o çekmecedey di... :D

bu nasıl ama ;D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Evet bilen olmadığına göre cevap geliyor.

Anahtarları hiç bir yerde unutmamaşım. Şöyleki ofisin kapısına geldiğimde anahtarlarıma bakıyorum ama üzerimde bulamıyorum. Sonra unuttum zannedip arkadaşımı bekliyorum. O gelip kapıyı açına eşyalarımı çekmeceme koyarken anahtarımı da bırakıyorum. Ama anahtarı çekmeceye bıraktığımın farkında değilim. Akşam çıkarkende anahtarı orda görünce anahtarı çekmecede unuttuğumu sanıyorum.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:D :D

Yanıt konu sahibi tarafından verildi ve konu kilitlendi. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...