Alınganlık

• Konbuyu başlatan özlem1980
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem1980 tarafından oluşturulan Alınganlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,482 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Alınganlık
Konbuyu başlatan özlem1980
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Yok abi yok herkese aynı şey söylenmiyor.

Demin yemekte bizim pazarlamadan sorumlu devlet bakanı havalarındaki kız, ben yemeğe gelince "sen hiç kolonya içtin mi ?" diye sordu. Bende ben salakmıyım niye kolonya içeyim dedim. O da ben salakmıyım diye sordu. Bende salaksın demekki dedim kolonya içilirmi ölürsün dedim. Sonra sinirlendi kalktı gitti. Böhhüüü.. Şimdi suçlu benmiyim nedir.  Soru sordu bende yanıtladım arkasından mı söyleseydim. Arkasından söyleyince dedikoducu oluyorum, yüzüne söyleyince kırıcı oluyorum, söylemeyip içimde tutsam, suratsız konuşmayan oluyorum. Ne yapacam şaşırdım yani :).

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Biraz o alınmış, biraz da sen ona gıcık olduğunu belli etmişsin. :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
dideM' Alıntı:
Biraz o alınmış, biraz da sen ona gıcık olduğunu belli etmişsin. :)
Hahha evet zaten belli gıcık olduğum da sonuçta ne var alıncak anlamadım.

Mesela ben sana sorsam didem ben salakmıyım diye. Sende evet salaksın desen alınmamam lazım. Ben sordum zaten

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mesela ben sana sorsam didem ben salakmıyım diye. Sende evet salaksın desen alınmamam lazım. Ben sordum zaten
hahahaah
Tamam da ondan öncesinde kolonya içen salaktır gibi bir imarede bulunduğun için sormuş o. Bana da mı salak diyorsun demiş sen de evet, gayet demişsin:))

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Ya ne bileyim ben boşluğuma gelmiş.

Bence demem gerekirdi :)

Bence kolonya içenler salaktır arkadaşlar herkese duyrulur. Kolonya kesmiyorsa, GIO parfüm içsinler hem kalite daha güzel kokar mideleri hahhaha  :)