Aç Kal Budala Kal...

• Konbuyu başlatan catzilla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde catzilla tarafından oluşturulan Aç Kal Budala Kal... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,978 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Aç Kal Budala Kal...
Konbuyu başlatan catzilla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan catzilla
S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok güzel seminer niteliğinde bir konuşmaydı ablacım bayıldım ben...

bak işte mezuniyet töreninde böyle biri çağrılı işte :)...

beni konuşmada etkileyen sözleri alıntı yapmak istiyorum...

bazen hayat kafanıza tuğlayla vurur; sakın inancınızı kaybetmeyin...

her gününüzü hayatınızın son günü gibi yaşarsan günün birinde haklı çıkarsın...

mutluluğun tek yolu inandığımız bir işi yapmaktır...
işte bu sözler çok güzeller :)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
özü hiçe sayılamayacak güzellikte anlamlı ve etkili bir konuşma olmuş...iyi yönde  etkilendim.. çok  çok teşekkürler.. ;)

Ö

ölüdeniz

Her gününü,hayatının son günüymüş gibi yaşarsan,günün birinde haklı çıkarsın.

okumuş olduğu kitaptan alıntı yaptığı bu cümleyi taktire değer buluyorum. ayrıca bu güzel ve mesaj dolu konuşmayı okurken çok duygulandım.teşekkürler catzilla 

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Harikaydı. Çok çok teşekkürler. Ev halkı ile beraber hiç sıkılmadan keyifle sonuna kadar izledik.

K

Kristal

Hayat tecrübesinden alınacak çok dersler var.
Teşekkürler. :)

R

roze

Çok etkileyiciydi, uygulayacağım kararlar aldım :) teşekkürler Catzilla ;)

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
cok etkileyiciydi tesekkürler catzilla ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Çok etkili bir konuşmaydı. Kızımı özellikle çağırıp sonuna kadar büyük bir keyifle dinledik.. İnsanların idealleri olmalı,ideali yoksa,gidebilecegi bir yeride yok demektir...
Kızımında  bir ideali var... ve bu sene oss sinavında idealine kavuşağından çok emin...
Özellikle bu konuşmadan sonrada asla yılmamak gerektigini,her tökezleyişin asıl zirveye götürdüğünü de birlikde gördük..
çok güzel bir paylaşımdı catzilla.. teşekkürler canım. sen yine böylesi hayat hikayesi olan konuşmalar bul.. biz kızımla sonuna kadar izleriz.. :)

C

catzilla

Güzel düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaştığınız için gerçekten çok teşekkür ederim... :)
inanın çok mutlu oldum. bu konuşmayı ilk izlediğimde, en az sizin kadar etkilendim. gözlerim doldu ve gözyaşlarım süzüldü gitti, nihayetinde Sizlerlede paylaşmak istedim.
hepinize sevgiler, iyki varsınız... :)