7 yaşındaki çocuk, hayvanat bahçesine gizlice girerek adeta katliam yaptı...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan 7 yaşındaki çocuk, hayvanat bahçesine gizlice girerek adeta katliam yaptı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,387 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı 7 yaşındaki çocuk, hayvanat bahçesine gizlice girerek adeta katliam yaptı...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cansucan
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

7 yaşındaki çocuk, hayvanat bahçesine gizlice girerek adeta katliam yaptı...

Avustralya'da 7 yaşındaki çocuğun, bir hayvanat bahçesine gizlice girerek nadir görülen hayvanları öldürdüğü, bazılarını da timsahlara yedirdiği bildirildi.

BBC'nin haberine göre, ülkenin kuzeyindeki Alice Springs kentinin Sürüngen Merkezi'ndeki güvenlik kameraları, çocuğun Çarşamba sabahı gizlice hayvanat bahçesine girdiğini ve alarmlara yakalanmadan ilerlediğini ortaya çıkardı. Erkek çocuk, bunu izleyen yarım saat boyunca tam 13 hayvan öldürmüş.

Bunlardan bazılarını taşla vurarak, bazılarını da canlı canlı timsah kafesini çevreleyen iki çitin üzerinden timsahlara atıp yem ederek öldüren çocuğun, bu sırada gülümsediği de kameralardan görülebiliyor.

Alice Springs Sürüngen Merkezi müdürü Rex Neindorf, "Yedi yaşında bir çocuğun, bu kadar kısa sürede, bu kadar büyük ziyana yol açması inanılmaz" dedi. Çocuk mahkemeye verilemeyecek kadar küçük olduğu için, yetkililer şimdi ona gözkulak olmayan ailesini dava etmeyi düşünüyor.

Ölen hayvanlar arasında bir kaplumbağa, dört mavi dilli kertenkele, iki sakallı ejder, iki dikenli şeytan kertenkelesi ve 20 yaşındaki bir iguana da bulunuyor.

Güncel haberler...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İnsanlara ne oluyor böyle :'(Geleceğin seri katili,bu potansiyele sahip yani :(

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
çocukta deli cesareti ve kuvveti varmış igunaya nasıl zarar verebilirki

ilyas

ilyas

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
hayatta hiçbirşey imkansız değildir. Çocuğun özellikle kertenkeleleri hedef alması ilginç evdeki oyuncaklarına bakmak gerekli . :)

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
şimdiki çocukların ruhunda canilik var

A

adonisHorus

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Egosunu tatmin etmiş izledigi çizgifilmler veya filmlerden etkilemiş olsa gerek kazanan taraf neden timsah orası ilginç ..

ilyas

ilyas

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
timsah günlük olarak kazanıyor fakat bir çocuk kurtrılmazssa yeni bir potansiyel suçlu yetişiyor 

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
timsahlar bayram yapmıştır..keşke sonunda kendini de atsaymış . :mad:

H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Asilsiz haber'de olabilir..Cok inandirici bulmadim.

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
valla aciiip korktum 7 yaşında bi çocuk bunları yapıyosa ohooooo

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
hurigül' Alıntı:
Asilsiz haber'de olabilir..Cok inandirici bulmadim.
Umarız asılsızdır ama inanamadığım aslı olan o kadar çok haber okuyorum ki şaşırıyorum
Geçen İzmir'de ki,dört elinede asit dökülüp eritilen köpeğe yapılanları aklım almıyor :-[
Bunu yapan insan mı?

cansucan

cansucan

Kullanıcı
12 Mar 2012
En iyi cevaplar
0
0
nasıl bir psikolojidir bu nasıl yapabilir hemde küçücük çocuk bunu gerçekten ilginç