46 yıl hamile kaldı

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde ayben tarafından oluşturulan 46 yıl hamile kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,812 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı 46 yıl hamile kaldı
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
S

suda

Kullanıcı
20 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok ilğinç ama hiç kimse bu kadına çocuk ne oldu dememiş mi ya da karnı belli değilmiymiş?!
ben de çocuğun belli bir süre sonra zehirlendiğini biliyorum sonra beyin gücü telkin de çok önemli bişey.acaba bu dört yıl ya da 4 gün de efsane olsun diye yanına bir 6 mı eklenmiş  ;)
belki de hastane görevlileri kadını bulmuşlardır ne de olsa köydeler bebek ölü doğmuş olabilir...falandı filan.1955 de sezeryan varmıydı ::)
neyse, ayben böyle ilginç yazıları yaz okumaktan zevk aldım sağol.

G

GÜLBANU

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
YA ÇOK İLGİN VE KORKUNÇ BİR OLAY BEN DAHA ÖNCE OKUMAMIŞTIM

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
BU BANA BİRAZ SAÇMA GELDİ YANİ HAMİLE OLDUĞUNU İNSAN NASIL BEYNİNDEN SİLER DOĞRUYSA BİLE BU KADAR SORUMSUZCA BİR DAVRANIŞ OLAMAZ YA BİR CANLIYI UNUTMAK...

G

gözyaşı

Kullanıcı
6 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
tekirdağ
çok şaşırtıcı inanılmaz bişey ya ilk defa okdum.teşekkürler.halen şaşkınlık içerisindeyim :eek:

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
tigerlook21' Alıntı:
beyin gücünün etkisi de var bence burada çünki kadın aklından çıkarmış atmış hamilelik olgusunu...tuhaf bi durum..Teşekkürler paylaşımın için... :)
yorumda paylaşımda ilginç teşekkürler ;)

A

albican

Kullanıcı
25 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben buna inanmıyorum ;D

A

albican

Kullanıcı
25 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
cırıtt da ne cırıt bole bişey olamaz ki yalnız ...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Geçenlerde bir erkekte doğum yaptı,tarihe geçti
1939 yılında 5 yaşında Perulu bir kız çocuğu anne oldu
Yakın zamanda üçüz diye beklenen gebelikte,tek bebek dünyaya geldi ve ikiz bebeklerin doğan bebeğin içinde geliştiği anlaşıldı..
Bu kadar şaşırılacak olay varken;bu olay şaşırtıcılığın sadece Ş si olarak kalır.

Bana göre bu dünyada herşey olur,ilginç diye bişey kalmadı

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
ÇOK İLGİNÇ HİÇ İNANASIM GELMİYO :eek: :eek: :eek: