400 kişi Aynı anda uçaktan atladı!!!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan 400 kişi Aynı anda uçaktan atladı!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,975 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı 400 kişi Aynı anda uçaktan atladı!!!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gencfb_322
Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben rüyalarımda o kadar çok uçuyorum ki hiç çekici gelmedi bana  :D
paylaşım için teşekkürler... ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Allah Allah ? Gayet kalabalıklar yani.
Hee gökyüzü dersen hani uçsuz bucaksız, eh aslında yeryüzüde öyle ve 400 insan bir bulvarda hepbirlikte yürüse...
az bir kalabalık sayılmaz yani? :)

A

aykut03

Kullanıcı
19 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.ayyildiz.org
:) tamam adminim kalabalıklar :) sen kalabalık diyosan öğle olsun ama bencede yinede yanlızlar cünkü kalabalık olduklarının farkında bile değiller heyacan ve korkudan :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aykut03' Alıntı:
:) tamam adminim kalabalıklar :) sen kalabalık diyosan öğle olsun ama bencede yinede yanlızlar cünkü kalabalık olduklarının farkında bile değiller heyacan ve korkudan :)
Heyecan atladıktan sonra atlatılır ve konsantre olunur bu tip organizasyonlarda.
Korku duyan bu işe hiç başlamaz ve elbet elenir zaten... :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aykut03' Alıntı:
ayaklar yere basıncaya kadar biraz zor gecer o korku:)
Buna katılamam. yani oradan atlayanlar bir eğitim sürecinden geçtiler mutlaka. Ve profesyonel düşünebildikleri için takıma dahil oldular.
Korku elbette olur, bisiklet kullanırkende korkabilir insan ama bu doğaldır, riskler heryerde her zaman vardır, ancak olay başladıktan sonra artık korkunun yerini başarmak duygusu alır sanırım bu tip organizasyonlarda.
Siz örneğin, tehlikeli bir işiniz var, demek istediğimi çok daha iyi anlayabilirsiniz. :)

S

senarist081

Yükseklik korkum olduğundan ötürü bu konu hakkında yorum yapamıyacağım.. :-\ :-\

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
senarist081' Alıntı:
Yükseklik korkum olduğundan ötürü bu konu hakkında yorum yapamıyacağım.. :-\ :-\
İşte ne güzel bir fırsat,korkularımızın üzerine atlayarak giderebiliriz.. :D

Ö

ölüdeniz

İyiki ordan ben atlamamışım düşünsene ben ordan atlasam tohum mohum kalmaz allah esirgesin ;D ;D

Z

zor_yilar

Kullanıcı
17 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ama bunların kanatlrı yok

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
banada gelmişti 401 kişi olarak teklif ama kabul etmedim :D :D :D

N

nrykly

Kullanıcı
28 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
onlardan biri olmayı isterdim açıkçası ;) ama yanımda bana destek olabilecek birisinin olması koşuluyla  :-[