=2008 ÖSS=

• Konbuyu başlatan karateci_26
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde karateci_26 tarafından oluşturulan =2008 ÖSS= başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,804 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı =2008 ÖSS=
Konbuyu başlatan karateci_26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gülümse hayata
karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
Arkadaşlar 2008 de öss ye girecek arkadaşları bekliyorum gelecegimize yön veren bu sınav hakkında yorumlarınızı bekliyorum    SAYGILAR

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
bu arada üniversitede okumuş büyüklerimin de üniversite hakkında ki yorumlarını bekliyorum.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
milyonlarca rakip arasından sıyrılabilmek için hayatını sınava odaklı yaşadığın ve bu süre içerisinde haytanı durduğun ve sınav sonucuyla yaptığın bilinçli veya bilinçsiz  tercihlerinle  yön vererek hayatına dewam ettiğin bi o kadar da gereksiz ve saçma bulduğum ama hedeflere ulaşmak için aşılması zorunlu bi engell olarak gördüğüm saçma sapan bi sınaw sistemi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..2008 de öss ye girecek herkesin Allah yardımcısı olsun ve inş.herkes istediği başarıları elde eder....

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Cok Az Sayıda Öğrenci girecek Bu sene Kazanan Cok Olacak! Herkesin Gönlüce olmasını dilerim..''Bu Millete Okuyacak Adam Lazım!  :)

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
simurg_288  sendemi gireceksin sınava inş allah gönnüne göre verir kardeş ne diyim bölümün ne 1 aydır aklımdan çıkmıyor öss kafayı yicem arkadaşlar  :-\

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
aman ben öss yı almayam şimdilik
daha erken :)
yenı oksden cıkmışken
yenı lıselı olmuşken..
Aman benden usak dursun :)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
haksızmıyım ama wanted :)

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
arkadaşlar öss ye girecek olacakların ALLAH yardımcısı olsun
ÖSS hakkında bu kadarda kötü düşünmeyin şu kısmı yanlış eğitim şartları eşit olursa böyle bi sınav olması şart
düşünsenize öss olmazsa çoğu kişi torpille parasının gücü ile üniversiteye girebilecek
ve şuanda çok iyi yerlerde okuyan birçok genç dışarıdan izlemeyle kalacak
başarısı olmasına rağmen
bu nedenle okullarn eğitim şartları eşitlenirse öss çok iyi bence

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bu arada üniversite ortamına gelince
kişi kendi karakterini açıkça söyleyip tavrını koyamazsa sonuç çok kötü olabilir
ancak değerlerinden vazgeçmez kendini zamana geçici şeylere kaptırmayıp karakterini koruyabilirse
üniversite insanın olgunlaşmasınıda sağlıyor sen bunun farkına varmadan büyüyor olgunlaşıyorsun
inşallah istediğiniz yerlere gelir vatana millete hayırlı insanlar olursunuz
bu dua hepimiz için geçerli ancak
öss ye girecekler inşallah güzel bölümlere yerleşirsiniz
ancak
HİÇKİMSE BAŞARI MERDİVENLERİNİ ELLERİ CEBİNDE ÇIKMAMIŞTIR!

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
öss ye hazırlanma süreci biraz sıkıcı bi dönem ama gercekten herseyi bilinçli bi şekilde yaparsanız, derslerinizi programlı calısırsanız, ve en önemlisi dua ederseniz karsılıgını alırsınız..ben dua ettğimin tamamen karsılıgını aldım diyebilrim...bunun için önce kendinize güvenin ve duanızı bolca yapın hakkınızda hayrlısı için...benden sana tavsiye Karateci... ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Güzel Yorumdu Rüya Teşekkürler.  :)

Torpil şart!.

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ne diyim allah yardımcınız olsun.saçma bi sistem ama sesimize kulak veren yokki..bende bu sınavdan geçtim gerçekten stresi çok kötü oluyor.resmen hayatını belirliyorsun kısa bir süreye bunu sığdırmak hiçde adil değill..ben kendimi şanslı görüyorum okuduğum bölümden memnunum..üniversite ortamıda kişisine göre güzell ve sonucu iyi.kendinizi doğru ifade ettikten sonra sorun yok..napalım arkadaşlar çalışıp başarıyı elde edeceksiniz.kendinizi de fazla yıpratmayın herşeyin sonu değill..başarılar sınava girecek arkadaşlara

F

fıstık

2006 yılında öss ile tanıştım
çalışarak ve inanarak kazandım elh. sınava girecek arkadaşlar sizde inanarak çalışırsanız öss hiçte zor değil... 2008 öss de de sizlerleyim inş.  :D
hepimizin Allah yardımcısı olsun :)