10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ?

• Konbuyu başlatan kemal_zengin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde kemal_zengin tarafından oluşturulan 10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85,221 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı 10 YIL SONRA NERDE OLMAK İSTERDİNİZ?
Konbuyu başlatan kemal_zengin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan peyamiyavuz
H

hakan25801

Kullanıcı
6 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Nerede olacağımı bilemem ama nerede olmiyacağımı gayet iyi biliyorum...

G

gonuul

Kullanıcı
22 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
10 yıl sonrasını düşünerek karar vermek zor. önemli olan anı yaşamak. bunu yapabiliyorsan mesele yok demektir.

N

Nefti_

Kullanıcı
7 May 2010
En iyi cevaplar
0
0
10 Yıl sonra mı?
10 yıl sonra okuyan,okumaya devam eden,kendini geliştiren,saygı duyulan,seven,sevmeyi bilen,hayattaki amacı mutlu olmaktan ibaret olan,empati kurabilen gerçek insanların yanında olmayı istedrim.Birde 10 yıl sonrasına değil şu ana odaklanan insanların yanında olmayı isterdim..

D

doğa

Kullanıcı
15 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
10 yıl sonra benim için en hayırlı olan yerde olmak isterdim...

E

eceezgi

Kullanıcı
14 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
10 Yıl sonra iş hayatını geride bırakmış evli mutlu çocuklu bir bayan olmak isterim:)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Öğrencikilik yıllarımda iken  gazeteci olma hayalim vardı... Dolayısıyla artık hayal kurmayıda bir kenara bıraktım ...
Anı yaşıyor geleceğe dair fazlaca plan yapmıyorum.Ancak sağlıklı kaldığım sürece her yerde her durumda mücadele edebilirim. Bakalım hayırlısı olsun.

S

sürmenaj

Kullanıcı
8 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
6
Bursa
Hayatım boyunca meslekî yönden illa şu olsun gibi bir hedefim olmadı. Bunu bir tür başarısızlık gibi görebilirsiniz belki; Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez düşüncesiyle... Ama şöyle bir düşünsenize; bugün kaç kişi gerçekten istediği mesleğin başına geçmiş ki? Ve yıllar geçtikçe değişen düşüncelerle birlikte, önceden istediğimiz mesleğe dair düşüncelerimiz de değişebilir fakat o düşünce değişikliğinde her şey için çok geç olmuşta olabilir. :) Ayrıca insan kendisini bir nokta için hazırlarsa, o yerden daha farklı bir yerde olduğunda -koşullar daha iyi olsa bile- kendisini mutsuz hisseder ve bu öyle devam edip gider.

Bu yüzden ben bu sorunun cevabına 'şu yerde yada şu mesleği yaparken' şeklindeki bir yanıt yerine; iyi koşullara sahip, güzel bir meslekte çalışmak isterdim şeklinde yanıtlamayı daha uygun buluyorum. :)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Türkiye'de izlenme rekorları kıran " köpeklere fısıldayan adam " programını yaparken  :bilgeadam

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
10 yıl sonra şuan asker olan sözlümle birlikte kendi evimizde mutlu olmak istiyorum :)
Bugun böyle düşünüyorum ama yarın ne düşünürüm bilemem  ;)

G

gcinar

Kullanıcı
24 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bunu şu koşullarda düşünmek bana öyle güç geliyorki..herşeyin bukadar değişken oldugu bir sistemde benim aklıma inanın işte budur dediğim hiç birşey yok..elbette istediğim şeyler var ama net değil..bazen kendimi tek birşeye adamak istiyorum mesala resme...mesela tasarıma sonra düşünüyorum ve hayattaki diger güzel şeyleri tatmamak, yapmamak  haksızlık diyorum...beklike bakış açımı değiştirmeliyim bilemiyorum..benim düşündügüm gibi düşünen bireylerin bu konudaki fikirlerini almak isterim...

P

peyamiyavuz

Kullanıcı
23 Nis 2012
En iyi cevaplar
0
0
Konya
dünü dert etmekten geleceği düşünmekten bu günü unutuyoruz ve bu böyle sürüp gidiyor :) Nerede olacagıma o gün bakacagım :) Yaşadıgım bu günü iyi degerlendirebilirsem on yıl sonrasını belirleyecek zaten.