Yes yerine orrayt demek caiz midir?/Tüh! Otur Anla Rahatla Kitabı/Her Tuzluğum..

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Yes yerine orrayt demek caiz midir?\/Tüh! Otur Anla Rahatla Kitabı\/Her Tuzluğum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,624 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Yes yerine orrayt demek caiz midir?\/Tüh! Otur Anla Rahatla Kitabı\/Her Tuzluğum..
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan #zEyNeP
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

“Yes yerine orrayt demek caiz midir” tablet 1 mg

(tansiyon düşürücü, gülümsetmeli Metin Uca konsantresi)

Formülü

Her bir “yes yerine orrayt demek caiz midir? ” Türkiye halleri tableti, bir nebze eleştiri, bir çimdik hiciv, bir hayli politik güldürüden oluşur. Üründe domuz yağı, yalar madde ve yapay tatlandırıcı yoktur. Domuzlar üzerinde etkin olamayan gülmece ağırlıklı konsantredir.

Endikasyonları kullanıldığı yerler

Sol vertüküler yapılanmada ve sol duruşta ilgili bozukluklarda,

Hızla bölünen sosyal demokrat unsurları bir araya toplamada

Aklın kullanımı ve yüzün gülmesinde etkendir.

Espri seviyesini normal düzeye çekerek gülmece duygusuyla rahatlama sağlar. İktidarın yaptıklarına katlanma gücü verir.

Belirlenen yan etki yoktur gebe ve emzirmeli kadınlarda,14 yaşından büyük çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir.. Ekonomik güçlükler nedeniyle arkadaş sırtından ya da çalınarak okuma girişimlerinin sonuçları test aşamasındadır.

Saklama koşulları

Oda ısısına da dış ortamlara da kolaylıkla uyum sağlar. Lütfen çalkalamayınız. Sağdan sola doğru geriden okumak isteyenler için geriden takdim şekli yoktur ve aranmamalıdır.

Nobele aday değildir. Helaldir.

METİN UCA...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
O harika bir insandır :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kesinlikle bu konuda hemfikiriz.
Bir zamanlar sabahları bir program sunardı, çok erken saatlerde, kaçırmadan izlerdim, yorumları muhteşemdi. :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bende olmayan kitaplarınıda buraya ekleyeyim..:)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
Kesinlikle bu konuda hemfikiriz.
Bir zamanlar sabahları bir program sunardı, çok erken saatlerde, kaçırmadan izlerdim, yorumları muhteşemdi. :)
Ya ben ya ben..Hiç kaçırmazdım,tvde haber programlarını metin UCA sayesinde severek takip ettim..Özellikle gönderme olarak yaptıgı "Haka dansı" tek kelimeyle harikaydı...Zaten o dansdan ve gmndermelerinden sonra gelmedimi başına ne geldi ise..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim

"Beni ressam yapmadınız, başınıza neler geldi. Bırakın yazsın arkadaş!"
Adolf Hitler
"'Daha önce yazdı da okumadık mı!' desem, kötü kelime oyunu olur. Okumakla gözüm aşınmadı."
Süleyman Demirel
"Bak yine haddini aşmış. Bu yüzden AB'ye tarif vermezlerse, sorarım ben bu Metin'e!"
Bushbakan RTE
"Bu kitap benim için e=mn2'nin yarısı."
Albert Einstein

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Tüh! " Otur Anla Rahatla Kitabı "

Kafası başka yerlerde çalışanlar için test kitabıdır

(çatlak ampulle aydınlananlar için de etkilidir).

Bu kitabı alıp iyi şeyler dileyin. Çünkü bu da kendi çapında bir Ha Secret kitabıdır, dört yılı nasıl geçirdiğinizi anlayın.

Dizinizi dövmek yerine bazen gülümseyerek bazen de yumruk yemiş gibi soruları yanıtlayın. Bu da sizin hayat yerleştirme sınavınız olacaktır.

AKP iktidarının son dört yılı herkes için baş döndürücü oldu.

Toplum dinle yoğrulurken biz yeniden şekillendirilirken sessiz kaldık.

Balık hafızalı olduğumuz ve her şeyi de kolay unuttuğumuz için bize dayattıklarını kolayca kabul ettirdiler.

Hiç sesimizi çıkarmadık.

Tepkilerimiz de tuhaflaştı.

Hak aramak için sadece kolalı içecek içip reklam filmindeki mankenle öpüşemediğimiz için tüketici kurumuna şikâyete gittik.

Dizi karakterleriyle özdeşleştik, askerin başına geçirilen çuvalın öcünü sinema filmiyle aldığımıza inandırdılar bizi.

Öyle garip bir illüzyon sardı ki her yanımızı, kimin poposunu görmek istersiniz anketine 47 000 yurdum evladı ciddi ciddi oy kullandı.

Şişme bebekle ilişki zina olur mu diye soran ramazan tartışmamız New York Times`a konu olurken, duayla kuraklık çözümü bulmaya, aklı bir yana bırakıp sınav öncesi türbe duvarlarına istediğimiz bölüm adı yazmaya başladık.

İşte böyle bir ortamda unutma, unutturma diye tüm balık hafızalılar için aklımızın en iyi çalıştığı atasözlerine geçmiş bir mekânı da anımsatan bu kitabı hazırladık.

Haydi bakalım, hayat bir sınav, şokunu çıkarmadan son dört yılda neler olduğu soruları karşınıza gelsin.

Allah zihin açıklığı versin.

Bu kitabı tersten de okuyabilirsiniz. (Bu öneri sağdan sola biçiminde kullanılmamıştır.)

Yapay tatlandırıcı içermez. Hiçbir domuza yağ yakmadığından domuz yağı da yoktur.

Başbakanın sayın danışmanları bu bir gülmece kitabıdır lütfen dava açmayınız.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biraz kitap dinler misiniz? 

Benim gibi bulamadıgınız kitapları netten sesli olarakda dinleyebilirsiniz..

İlk sesli kitaplar  içinde var..

Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim/Metin Uca/Seslendiren: Metin uca..

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Çok güzel bir dille hayatın her alanına dokundurmalar yapıyor. Keyifle okunacak birisi gerçektende.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yok yes yerine orrayt diyenin katli vaciptir.
Ferman sultanımındır,ben  gri murat, yanımda olan ve sizin göremediğiniz bir diğer civanmert, çalkaçoğlu bu fermanı herkese duyurucak.

Deyinde görelim caizmi değilmi.
Az MİZAH yapayım dedim kendiside sever mizahı.Ama ben kendisini sevmem o başka.

D

doğu-incim

Kullanıcı
13 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
be adamın hiç bi kitabını okumadım ama programlarını sürekli takip ediyodum kitapları da programları kadar eğlencelidir kesin rastgeldiğimde alrım mutlaka :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
Bende çok beğeni ile izlerdim  :)

Zekası farklı çalışan,dokundurucu  yorumları olan,hazır cevap hoş bir insan

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yes yerine orrayt demek caiz midir?/Tüh! Otur Anla Rahatla Kitabı/Her Tuzluğum..

Valla ben en çok bu başlığa takıldık,özellikle de orrayt kelimesine,yani ebnim bu kelimeyi söylemem imkansız ötesi birşey,dilim dönmez  :D :D :D

D

doğu-incim

Kullanıcı
13 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
ALL RIGHT O ASLINDA OKURKEN YUVARLAYARAK SÖLÜYOLAR YAA DALGA GEÇMEK İÇİN O ŞEKİLDE YAZILMIŞ :)

Z

#zEyNeP

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Metin Uca'yı Passaparola'yla tanıdım :D çok güzel bir insan kitaplarını okumadım ama güzel olduklarından eminim  :)

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben R harfini söyleyemiyorum,söyleyince ovyayt diye birşey çıkıyor  :D :D ;D ;D