# Yenilenen KendiniGelistir.Com

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Yenilenen KendiniGelistir.Com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,984 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı # Yenilenen KendiniGelistir.Com
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tnctrkcell
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bir yılı doldurduk...

Mayıs'ın ortalarına doğru da forumumuzun ilk senesi dolacak.

Peki ne yaptık bu yılda?
  • Türkiye'nin en iyi kişisel gelişim sitelerinden birisi -en iyisi!- olduk. Hatta o kadar abarttık ki Türkiye'nin en iyi bilgisayar dergileri (PcNET, Chip), en önemli kanalları ve birkaç digital kanal (TRT, aKanal, Teknoloji TV) ve en önemli ödül kurumu (Altın Örümcek) bizi ödüle layik gördüler, tanıtımımızı yaptılar.
  • Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinde (Sanal İnovasyon, Yılın İletişimcisi) ödüller aldık.

Yetmedi...
  • Birçok kişiye elektronik posta aracılığıyla destek olduk.

Yetmedi...
  • Çok kişinin hayatında dönüm noktası olduk. VE bunun için onlarca teşekkür aldık...

Peki biz bunları başarı olarak kabul ediyor muyuz?
- Kesinlikle hayır!

KendiniGelistir.Com,
Kendini aşmaya devam edecek...
Bunun garantisi bizleriz(!), sizlersiniz(!)...

Yenilenen arayüzümüzle yeni bir yıla...
VE daha nice yıllara...

Herkese teşekkürler.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
İçim kıpır kıpır oldu okurken bunları..  :-[
Teşekkürler Codex.

R

roze

Tek kelimeyle harika. Bu sitenin bir üyesi olmak çok güzel.
Teşekkürler Codex :)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
harika  süper fevkaladenin fevkinde valla  ;)

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
doğru yerdesiniz... doğru yerdeyim.... emeği geçen her arkadaşa teşekkür ederim.... yeniyim ama uzun süre burada kalacağım kesin.... ;)

B

bıldırcın

1 yılda bu kadar büyük bir başarı sağlamak gurur verici olmalı..
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..
İyi ki bende buradayım :)

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
çok güzel olmuş tebrik ediyorum
daha nice ödüller almanız dileğiyle  ;)

T

tnctrkcell

Bakınca şaşırdım,siteye üye olalı nerdeyse 7 ay olmuş.Yeni görünümü bende çok beğendim...
Söylediklerim sizin için n' kadar önemli bilmiyorum!..ama ben bir kaç şey söylemeden geçemeyeceğim;aldığı ödülü gerçekten hakeden ve kesinlikle böyle devam edilirse,böyle devam etmekten kastım:sitede yönetici ve üyenin karşılıklı saygı ve anlayış ve hatta sevgi çerçevesinde diyaloglarını sürdürmesi, yöneticinin yönetici olduğu için sahip olduğu imtiyazları üyenin aleyhine kullanmaması(bu cümlelerimi aleyhimde bişey yapıldığı için veya herhangi bir üyenin aleyhinde bişey yapıldığını gördüğüm için kullanmıyorum yanlış anlaşılmak istemem!) ,her üyenin sizinde söylediğiniz gibi fark yaratmak,bilmediklerini öğrenmek,bildiklerine bişeyler katmaktan başka bir amaç için siteyi kullanmaması, vs..vs..dir) daha birçok ödül alacağından ve daha birçok kişi için dönüm noktası olacağınız için teşekkür almaya devam edeceğinize kesinlikle hiç şüphem yok...nice yıllara

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
burda olmaktan çok mutluyum... her yeni katılan kişi ne kadar başarılı olduğunuz bir göstergesi... herkese teşekkürler...

C

catzilla

Çok güzel bir site, burada olmaktan çok mutluyum. :))))

Sitenin oluşturulmasında emeği geçen herkese sevgiler ve selamlar...

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:'( Çok mutlu oldum ve çok çok duygulandım.

İlk başta Özgür olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim.

K

Kristal

Sitenin yeni görünümü çok güzel,emeği geçenlere teşekkürler. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tnctrkcell' Alıntı:
Bakınca şaşırdım,siteye üye olalı nerdeyse 7 ay olmuş.Yeni görünümü bende çok beğendim...
Söylediklerim sizin için n' kadar önemli bilmiyorum!..ama ben bir kaç şey söylemeden geçemeyeceğim;aldığı ödülü gerçekten hakeden ve kesinlikle böyle devam edilirse,böyle devam etmekten kastım:sitede yönetici ve üyenin karşılıklı saygı ve anlayış ve hatta sevgi çerçevesinde diyaloglarını sürdürmesi, yöneticinin yönetici olduğu için sahip olduğu imtiyazları üyenin aleyhine kullanmaması(bu cümlelerimi aleyhimde bişey yapıldığı için veya herhangi bir üyenin aleyhinde bişey yapıldığını gördüğüm için kullanmıyorum yanlış anlaşılmak istemem!) ,her üyenin sizinde söylediğiniz gibi fark yaratmak,bilmediklerini öğrenmek,bildiklerine bişeyler katmaktan başka bir amaç için siteyi kullanmaması, vs..vs..dir) daha birçok ödül alacağından ve daha birçok kişi için dönüm noktası olacağınız için teşekkür almaya devam edeceğinize kesinlikle hiç şüphem yok...nice yıllara
Elbette söylediklerin önemli Mustafa.
Önemli olan bilinçli üye olabilmektir, yöneticilik daha sonra gelir.
Amacını ve hedefini doğru belirleyebilen kişiler arasında hiç bir zaman sıkıntı verecek durumlar olmaz görüşündeyim ben de.
Kaldı ki, kuralları bilmek ve doğru uygulamak, ve bazen "empati kurabilmek" (az önce okudum bu konuyu, denk geldi  :) ) en doğrusudur her zaman.

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
yusufi' Alıntı:
doğru yerdesiniz... doğru yerdeyim.... emeği geçen her arkadaşa teşekkür ederim.... yeniyim ama uzun süre burada kalacağım kesin.... ;)
  evet kesinlikle doğru yerdeyim bundan eminim çok kısa bi zaman oldu katılalı fakat bu site benim hayatımı değiştirdi emeği geçen herkese teşekkürler :)

T

tnctrkcell

Elbette söylediklerin önemli Mustafa.
Önemli olan bilinçli üye olabilmektir, yöneticilik daha sonra gelir.
Amacını ve hedefini doğru belirleyebilen kişiler arasında hiç bir zaman sıkıntı verecek durumlar olmaz görüşündeyim ben de.
Kaldı ki, kuralları bilmek ve doğru uygulamak, ve bazen "empati kurabilmek" (az önce okudum bu konuyu, denk geldi  ) en doğrusudur her zaman.
:)