Yeniay - Stephenie Meyer (Alacakaranlık serisinin ikinci kitabı)

• Konbuyu başlatan vega
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde vega tarafından oluşturulan Yeniay - Stephenie Meyer (Alacakaranlık serisinin ikinci kitabı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,742 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Yeniay - Stephenie Meyer (Alacakaranlık serisinin ikinci kitabı)
Konbuyu başlatan vega
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan edacan
V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır

ÖZELLİKLER
Yazarı : Stephenie Meyer
Fiyatı : 20.00 YTL
Çeviren : Öncü Saraç TÜZÜNER
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / Ekim 2008
Barkod : 9789944821100
ISBN : 9944-821-10-0
Sayfa Sayısı : 440
Boyutları : 135 x 215
Kapak Cinsi : Normal Kapak

ARKA KAPAK
      Edward ve Cullen Ailesi’nin diğer üyeleri Bella’nın doğum günü için bir parti verirler fakat Bella ısrarla karşı çıkar. Çünkü ortada büyük bir sorun vardır; Edward sonsuza dek genç kalacaktır peki ya Bella? Kâbuslar sırlar imkânsızlıklar seçimler ve kararlar... Bella ve Edward’ı yine sorlu bir mücadele bekliyor.
     Alacakaranlık’ın kahramanlarının aşk ve heyecan dolu macerası Yeniay’da hız kesmeden devam ediyor.

New York Times En Çok Satanlar Listesinde 1 Numara!
“Gençler bu yeni maceraya bayılacak ve yeni kitapları sabırsızlıkla bekleyecekler!”
Booklist​

''Gerilim ve romantizm , Yeniay'da daha da çok artıyor.''
USA Today​

''Nefes kesen bir romantizm ve maceranın inanılmaz dengesi.''
VOYA​

''Yeniay , hayranlarını nefessiz bırakacak.Üçüncü kitabın çıkmasını dört gözle bekleyecekler.''
School Library Journal​

''Sayfaları çevirmek için sabırsızlanacaksınız . İmkansız aşıkların heyecan dolu hikayesi sizi baştan çıkaracak.''
Kirkus​

YORUM
      Mükemmel bir yazar , oldukça geniş bir hayalgücü ve muhteşem bir hikaye.Serinin ikici kitabını bir solukta okuyacağınıza eminim , yazarın oldukça yoğun olan hayran kitlesine ben de katıldım.Bu kitap adeta sizi bambaşka bir dünyaya sürüklüyor bence her kitaplık rafında bulunması gereken mükemmel bir kitap ve mükemmel bir seri...

S

siesta78

Kullanıcı
2 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
enyakın zamanda okumalıyım.alacakaranlık müthişti

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu romana filmle başladık,filmle bitirmek istiyorum...O yüzden romanlarını almayı yasakladım evde  :)
11 yaşındaki kızım bile bu kitabı okumak istiyor düşünün ne kadar sevildigi ve  tutulduğunu  :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
kesinlikle öyle vampirlerle ilgili romanlardan nefret eden ben bile hayranıyım  :D

D

di liberto

Kullanıcı
17 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
seriyi ikinci kez bitirdim ve beni en cok etkileyen yeniay oldu ne kadar ugrassalarda kitabın tadını filmde veremezler bencee  :-\

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
4 kitabı da okudum arkadaşlar.
Yeni ay seri içerisindeki en kötü kitap :S
Üzülerek söylüyorum çok sıkıcı buldum ve konuyu uzatmak için
kitabın ana temasını saptırdığını düşünüyorum yazarın
O yüzden bu kitaba 10 üzerinden 4 diyebiliyorum ancak.

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ben sernin koyu bir hayranıyım hepsine bayılıyorum ama Aslıhan'a da katılmıyor değilim gerçekten bu kitap diğerlerine göre biraz daha fazla uzatılmış ama yine de eğlenceli...

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Edward'sız kısımlar biraz sıkıcıydı ama genel olarak iyiydi. :D

M

monalisa gülüşü

Kullanıcı
25 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bencede yeni ay biraz sıkıcıydı... Ama geneline baktığımızda mükemmekl bir seri...
Okumayanlar vakit kaybetmeden alsın okusun derim :)

S

sis_lekesi

Kullanıcı
27 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Çanakkale
çok fazla gerilim polisiye okuyan biriyim ama artık tarzımı değiştirmek istediğim için kendimi tuttum ve bu seriyi okumadım,elime aldım aldım bıraktım ama eğer doğa üstü olayları kapsayan gerilimden çok gerçeğe yakın gerilimlerden hoşlanıyorsanız bence Tess Gerritsen'i denemelisiniz,tabi sağlam bir mideniz varsa;)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Evet ya ben de Tess Gerritsen'in adını çok fazla duydum.Özellikle ''cerrah'' isimli romanı almam gerekenler listesinde...

S

sis_lekesi

Kullanıcı
27 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Çanakkale
bir kadın yazarın dilinden... bir kadının hayal gücünün ne kadar ürkütücü olduğunu görün ve korkun ;)

edacan

edacan

Kullanıcı
30 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
güzel bir kitapdı  8) simdi üçüncüsüne başlıyacagım  ;)