# Yeni eklentiler : Burç, Kan Grubu ve dahası...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Yeni eklentiler : Burç, Kan Grubu ve dahası... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,161 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı # Yeni eklentiler : Burç, Kan Grubu ve dahası...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erdal_ergen
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Gecenin ilerleyen bu saatlerinde birkaç kodlama ile meşguldüm. Yeni profil alanları yarattım. Hem işlevselliği arttıracak hem de (inşallah!) ihtiyaç karşılayabilecek özellikler.

Öncelikle BURÇLAR ve KAN GRUPLARI özelliği ile başlayayım.
Bu özelliği aktif edebilmeniz için "Profil > Kimlik Bilgisi" alanına girip, sayfanın en altındaki ilgili kısmı kendinizce düzenleyeceksiniz. Daha sonrasında sistem bunu otomatik olarak Üye Bilgileri'ne geçirecektir. Kan Grubu, şu ana kadar hiçbir sitede karşılaşmadığım bir şey. Aklıma geldi. Umarım işinize yarar. (Hayatın neyi nereden getireceği belli değildir...)

Avatarımızı en üste çektim. Rütbenin altına. Biliyorsunuz daha önce üye bilgilerinde, en altta gösteriliyordu. Bununla birlikte "kendisine avatar atamayan üyelerimize" otomatik bir avatar atadım. Artık kendilerine bir avatar seçerler inşallah.

Son olarak da üye bilgilerinin tasarı olarak düzenlenmesi. Örneğin "online" yazısı "şu anda sitede" olarak değiştirildi vs.

Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden hayırlı olsun.

İyi eğlenceler.

Özgür ŞAHİN

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Herşeyi ile mükemmel yenilikler Codex...

Profil yorum yapanları temsil eden çok önemli bir işlev, bu yüzden kapsamlı olması çok yararlı...

Teşekkürler...

D

dürrüşehvar

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler.. ::) ::)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Saolasın Codex...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bnm çok hoşuma gitti çok güzell olmuş böyle :)....eline sağlık Codex..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kan grubu özellikle çok önemli.
Kimin neye ne zaman ihtiyacı olur bilinmez. Burada ben herkesi arkadaşım, kardeşim olarak sayıyorum ve, inşallah olmasın ama olur da bir gün benim kan grubuma ihtiyaç duyulursa, lütfen hiç çekinmeden bana ulaşın.
Sevgilerimle.

B

beatıfulllife

Kullanıcı
1 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok güzel tskürlerrr