YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY

• Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde gülsümaltındiş tarafından oluşturulan YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,093 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY
Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fatmag
gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır
arabaya.... adam arka tarafa biner.....
şöför:
eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....
yolcu:
ben Azrailim..canını almaya geldim der......
şöför alaycı bir tavırla:
sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...
ve ekler yolcu:
inanmadın bana öylemi der....
şöför:
inanmadım tabii der......
yolcu:
o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....
gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır..
ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da  enteresanlaşır.....
şöför yanındakine:
ee sen klimsin nereye gidersin der....
öndeki:
abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der..
şöför:
yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....
öndeki:
abi arkada kimse yokki.....
şöför hışımla arkaya bakar ve:
körmüsün be adam arkada oturuyorya der.....
öndeki arkaya bir daha bakar ve:
abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer
arkadaki söze girer:
gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre.
şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....
arkadaki şöföre:
hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der...
şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.....
sonra...
sonra ne olmuş biliyormusunuz?

adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar...:))

A

ayben

işte artık insanlar başkalarının inançlarını kazanç kapısı haline getirmiş ne diyelim :mad:

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
adam ne kadar safmmış.... zekice plan yapmış hırsızlarda ama

A

ayben

bence bu durum adamın saf olduğunu göstermez...  hırsızların yaptığı güsel bir plan olsada insanların inançlarını istismar edip kullanmışlar zaten yaptıkları suç böyle bir yolla yapmalarıda daha da rezil bir durum bence ölüm zaten bilmediğimiz bir anda gelmez mi işte adam zaten bunun bilincinde ama onunda yaptığı bir yanlış var azraişl can alıcağı zaman demez bize canını almadan kaltta iki rekat namaz kıl die o an bunu düşünememiş gerçi düşünsede nasıl engel olabilir o da tartışılır

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bende bundan dolayı diyorum azrailin böyle olmayacağını anlaması gerekti kandırılmış yani sonuçta, ama anlasada birşey yapıp yapamayacağı tartışılır tabii ki... Hırsızlar ne yöntemler kullanıyorlar hırsızlık yapmak için neler duyoruz ama böyle bir yöntemi ilk defa duydum insanların manevi ve hassas duygularıyla oynamak pes doğrusu

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya ağzım acık kaldı pes dıyrum ağlamakmı gülmekmi yaraşır bu nedır ya? e Rabbım o hırsızların alcakların, canını nasıl alacağını cok iyi bilir ...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
humyra' Alıntı:
ya ağzım acık kaldı pes dıyrum ağlamakmı gülmekmi yaraşır bu nedır ya? e Rabbım o hırsızların alcakların, canını nasıl alacağını cok iyi bilir ...

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ya nasıl oluyorda bu kadar aciz olabiliyorlar...artık insanlardan herşey beklenir bir duruma geldik.aslında bunlara şaşırmamak gerekiyor kimbilir bilmediğimiz daha neler var :(

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gerçekten çok zeki bir planlama. kısa yoldan para kazanma  :mad:  şaşırtıcı ama garipliklerde yok değil 2. yolcuyu almayablirdi de almasa ne olurdu acaba  ::)  8)

G

greta

sehla' Alıntı:
gerçekten çok zeki bir planlama. kısa yoldan para kazanma  :mad:  şaşırtıcı ama garipliklerde yok değil 2. yolcuyu almayablirdi de almasa ne olurdu acaba  ::)  8)
biz ikimiz ortak hırsız olsak
bende sana kıs sehla sen 200 metre ötede ol die plan kursak
heh sonuç böle olur işte ;D
şaka bi yana
asıl garip olan tarafı zekiliklerini
kötüye kullanmaları
yasık :-\​

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bunlar da nasıl bi akıl varya,,böyle şeylere nasıl çalıyor kafaları..şaşmamak lazım.. :-X :-X

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
güzeldi teşekkürler. :)

C

cnslmst

Ayben' Alıntı:
bence bu durum adamın saf olduğunu göstermez...  hırsızların yaptığı güsel bir plan olsada insanların inançlarını istismar edip kullanmışlar zaten yaptıkları suç böyle bir yolla yapmalarıda daha da rezil bir durum bence ölüm zaten bilmediğimiz bir anda gelmez mi işte adam zaten bunun bilincinde ama onunda yaptığı bir yanlış var azraişl can alıcağı zaman demez bize canını almadan kaltta iki rekat namaz kıl die o an bunu düşünememiş gerçi düşünsede nasıl engel olabilir o da tartışılır
sana katılıyorum ayben...

A

ayben

cnslmst' Alıntı:
Ayben' Alıntı:
sana katılıyorum ayben...
teşekkür ederim ::)

B

bıldırcın

evet bu olayı yakın bir arkadaşımdan duymuştum olayda bahsi gecen şahıs kendisinin komşusu,olay sonrası yaşanan hüsran olaydan beter,
yazık acıyorum bu zihniyetteki zavallılara :mad:

B

baytar

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
şim di adam  arabanın gitinemi yansın yoksa yaşadınamı  sevın sın
vaybe  zeki hırsızlar............. ;D ::) :eek: :mad:

A