YAŞAM...

• Konbuyu başlatan ceyda
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ceyda tarafından oluşturulan YAŞAM... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,943 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı YAŞAM...
Konbuyu başlatan ceyda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
YAŞAM bir yolsa bil ki düz olmanın yanı sıra inişli,çıkışlı ve telaşlıdır da..
Yaşam,mevsimse bil ki her kışın ardından bahar da gelir...
Yaşam,sevmekse bil ki sevdiğin seni sevmese de olur, önemli olan senin sevgindir...
Yaşam,vermekse bil ki karşılıksız olmalıdır...
Yaşam,bir canlı ise bil ki bazen sümüklü böcek de olabilmeli insan,arkasında iz bırakmak için...
Yaşam,bir ırmaksa bil kihiçbirşey bir öncekinin aynı değildir...
Yaşam,hissetmekse bilki tüm hücrelerinde hissetmelisin...
Yaşam, mücadele etmekse bil ki vazgeçmen yaşamın UMURUNDA DEĞİLDİR...
Yaşam,bir yolculuksa bil ki önce kendi içinde yapamlısın onu...
Yaşam, engelli bir yarışa bil ki en zor ENGELLER KENDİ ÖNÜNE KOYDUKLARINDIr...
Yaşam, mutlu olmaksa bil ki kalıcı  olan şey huzurdur...
Yaşam, senin içinse bil ki herkez içndir de...
Yaşam, bir trafik ışığıysa bil ki önemli olan senin içindeki ışıktır ve her zaman yeşil yanmalıdır...
Yaşam, bilmekse geleceği bil ki en iyi yol kendi geleceğini yaratmaktır...
Yaşam,sadece nefes alıp vermek değilse bil ki kendinden birşeyler katmalısın ona.....

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
çok güzeldi teşkkürler ceyda...başarı dileklerimle...

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler canım

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler melek ;)

H

Hünkar1

Bu düsünceler cok güzel iyiki varsin ceyda dilerim tatli fikirlerin hec solmasin ve de  daima öretmeye devam edesin sevgilerim ve saygilarimla.javascript:void(0);
Öpücük

H

Hünkar1

Güldeste saygilar senin majasin kime  ama bana degil, idi ceydaya göndermis oldugun icin bana da gönderdigin icin tesekürler.javascript:void(0);
Öpücük

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yaşam,sevmekse bil ki sevdiğin seni sevmese de olur, önemli olan senin sevgindir...
ne güzel bir söz dimi ??

teşekkürler ceyda

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bu yazı cok guzel ama ben bunu hayatta yasayarak ogrendım yaptıgın hıcbısey bos degıldır bunun karsılıgı mutlaka gorursun bırde bazı seyler ınsanın elınde olmadanda gelısebılır yazın ıcın tesekkurler

H

Hünkar1

Nehir canim bu cevabin icin sana icten tesekürlerim dilerim, umarim sen bu sevgini  daha hos gelecekler de yasayasin dilerim. Ebruya_61 da sevgilerimi iletirim  saygilar sizlere.javascript:void(0);
Öpücük

H

Hünkar1

Yasam isana mutluluk verirde ve de alirda,onun icin yasamayi degerlendirmek gerek ve de
elinden geldigi kader dürüst yasamaya gayret ve caba harcamak  lazim. Nehir canim sevgilerimle ,Eger bu fikrim dogru kelimeleri kulanmismiyim acaba sizlere sormaktayim.javascript:void(0);
Öpücük

F

filizcan

Kullanıcı
9 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yasam yasayarak ögreniliyor ancak ne kadar düsünüp bilsende olumsuzlukları hicbir zaman hazırlıklı olunamıyor ne yazıkki  iyi günlerde var kötü günlerde öngörün olamıyor ne yzıkki en mutlu oldugun anda bir bakmıssınki hersey degismis bir anda cok zenginken fakir olmussun  sapasaglam ayakların varken yürüyemez haldesin bu örnekler cogaltılabilinir ama bu olanların karsısında herne yasıyorsan dimdik durmalı ve asla mücadeleyi bırakmamalısın sıkıntıyı yasamın kacınılmaz bir parcası kabul edin her neyasarsan yasa daha beteri vardır mutlaka
Ayakkabım yok diye üzülürken ayakları olmayan bir adam gördüm
hepinize dertsiz tasasız günler diliyorum gencler ehh olmazya buda benim ütopyam