yaşam ayrıntıları...

• Konbuyu başlatan aydan korkut
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde aydan korkut tarafından oluşturulan yaşam ayrıntıları... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,032 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı yaşam ayrıntıları...
Konbuyu başlatan aydan korkut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Takvim' Alıntı:
Yukarıdaki sözlerin hepsi birer altın değerinde. Bir baba olarak üzerime düşenleri büyük olranlarda yaptım sanıyorum. Çocuklarımın ikiside şimdi arkadaşım. Bu eğitimlerinede yansısı ikisndende gurur duyuyorum. Eğerki esnek ve anlayışlı olabilmeyi bir başarabilirsek gurur duyacağımız nesiller hayal değil...
Ve aynı anlayışı çocuklarımızın bize de göstermesini sağlamaklada sorumluyuz ama. Çünkü bizlerinde hakları var, çünkü bizde bu yaşam içinde bireyiz.:)
Esneklik derken, demek istediğinizi ben anladım ama okuyacak arkadaşlar bundan "geniş olma" anlamınız çıkarmazlar umarım.

kaganca' Alıntı:
ben zeynep hanımın yorumlarını okurken onu hep merak etmiştim. Nedenini bilmeden kendime hep yakın bulmuştum. Bugün yukarda okuduğum yorumundan sonra daha da takdir ettim. Ben de bir anneyim. Çocuklarımla büyürken onlara birşeyler vermeye çalışırken aslında kendimizin de ne kadar eğitime ihtiyacımızın olduğunu hep düşünürdüm. Çocuk eğitimi aslında ana baba eğitimidir. İnsanlar bir çok şeyi okuyor , anlıyor, öğreniyor ama uygulama en zor olanı. dağıldım biraz galiba. Neyse yazı çok güzeldi ve hep hayatta uygulamaya çalıştığım şeylerdi. teşekkürler..
Çok teşekkür ederim. Çok doğru anlamışsınız beni. Aslında "çocuk eğitimi" nin ilk şartı "evebeyn eğitimi". :)