YARDIM

• Konbuyu başlatan YEŞİLAY
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde YEŞİLAY tarafından oluşturulan YARDIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,642 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı YARDIM
Konbuyu başlatan YEŞİLAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
YA ARKADAŞLAR SİZDEN BİR ŞEY RİCA EDECEĞİM BEN ÇOK İÇİME KAPANIĞIM AMA BÖYLE OLMAK İSTEMİYORUM.UĞRAŞIYORUM ÜSTÜMDEKİ BU ÇEKİNGENLİKTEN KURTULMAK İÇİN.BANA YARDIM EDERMİSİNİZ YADA NE ÖNERİRSİNİZ.İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :(

B

Bülent

Bir uzman'dan görüş almanız daha uygun olabilir.
Belki özel sebepler vardır.
Yine de bazı korkuları yenmek için üstüne gidilebilir...

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
katılıyorum bir uzmandan yardım almanız en dogrusu. bizler ya şöyle yapın yada böyle olun vs.. kısa şeyler söyleyerek yardımcı olabılırız ama uzman bunu nedenını bulabılır.
Allah yardımcınız olsun.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bence kendin yenmeye çalışsan daha iyi hissedersin kendini yeşilay..
Sosyal ortamlarda bulunmanı öneririm. Seni zorla konuşturacak veya hareket ettirecek ortamlarda.. Bunun için de önerebileceğim en iyi yer tiyatro veya dans kursu gibi yerlerdir. Özellikle biraz yeteneğin varsa tiyatro insanı çok açıyor..Bütün utangaçlığından kurtuluyorsun hiç şüphen olmasın..  ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ßence bu sorunuza bu konu altında yanıt almanız hayatınızda normal üstü değilde daha azı olarak nitelendirebilirim..
Tek önereceğim yer ise.
Kişisel Gelişim Yazıları bölümünü daha sıkı takip etmeniz :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende Didem arkadaşımıza katılıyorum ..
Sana yardımcı olabilecek şey mümkün olduğunca kalabalık ortamlara girmendir.
Kurslarla işe başlayabilirsin ..
Ve eğer çalışmıyorsan bir işe girmenide tavsiye ederim sana.Bende işe yaramıştı  ;)

K

kamuran

YEŞİLAY' Alıntı:
YA ARKADAŞLAR SİZDEN BİR ŞEY RİCA EDECEĞİM BEN ÇOK İÇİME KAPANIĞIM AMA BÖYLE OLMAK İSTEMİYORUM.UĞRAŞIYORUM ÜSTÜMDEKİ BU ÇEKİNGENLİKTEN KURTULMAK İÇİN.BANA YARDIM EDERMİSİNİZ YADA NE ÖNERİRSİNİZ.İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :(
"böyle olmak istememek" ile başlamışsınız zaten. ;)
O zaman devam edip çekingenliğinizi yenmeniz daha kolay olacak.
Çünkü bunu istiyorsunuz. :)

S

sevdags

Kullanıcı
30 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kendini iyi hissettiğin an korktuğun veya çekindiğin şeyi yapmayı denemelisin bence

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bende herkes gibi uzmandan yardım almanı öneriyorum:)