Windows 7 Beta 1

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Windows 7 Beta 1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,609 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Windows 7 Beta 1
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com

Windows Vista'nın halefini denemek isteyenler acele etmeli. Microsoft, Windows 7'nin beta sürümünü son olarak bugün için sunuyor.

Beta 1 sürümü son derece stabil çalışıyor ve Windows Vista halefinin nihai sürümünün nasıl gözükebileceğine dair iyi bir izlenim bırakıyor. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra DVD imajını ImgBurn gibi bir araçla DVD'ye yazmalısınız. Sonrasında ise Windows 7 kurulumuna başlayabilirsiniz.

Windows 7 Beta sürümü İngilizce, Almanca ve Arapçanın yanında Hintçe dilinde de indirilmeye sunuluyor. Ayrıca 32 ve 64-bit sistemler için ayrı sürümler de mevcut.

Altın kural: İster yükseltme ister taze kurulum olsun verilerinizi harici bir diske yedeklemeyi unutmayın! Beta sürüm olduğu için Microsoft olası veri kayıplarından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyor.

Download: Windows 7 Beta

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bende dün Cumhuriyet gazetesinin enternet adlı bölümünde okudum.Sürümün 20 dk.yüklendiğini ve mükemmel olduğunu okudum.Bilginize,bu arada teşekkürler Thunder ilgine

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben kullanamam ama gördügüm kadarıyla kotayı aşıracak gibi görünüyor...Ben hiç indirmeyim.. ::)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Su Perisi' Alıntı:
Ben kullanamam ama gördügüm kadarıyla kotayı aşıracak gibi görünüyor...Ben hiç indirmeyim.. ::)
Torrent kullanıp her ay belirli bir yüzdesinide indirebilirsin peri.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Feveran Estomp' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:
Torrent kullanıp her ay belirli bir yüzdesinide indirebilirsin peri.
Ben almayım.. ::) hem ben xp kullanıyorum ne işime yarayacak degil mi?  8)
Thunder' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:
Aman peri, sen birde buna kafa yorarsan işimiz var seninle  :p
NASIL KAFA YORMAYIM,BU AY KOTAYA BİR BAKTIM 7,5 OLMUŞ  :-\ Sınırlı olunca kafada yorarsın yordurursun da :)
Bu ya borç kota transferi yapacak birini arıyorum,varmı gönüllü bana adsl tranfteri yapacak bir üye  ::)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Bu ya borç kota transferi yapacak birini arıyorum,varmı gönüllü bana adsl tranfteri yapacak bir üye
Mümkün olsa ben hepsini kendi kotama transfer edebilirdim.  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Feveran Estomp' Alıntı:
Bu ya borç kota transferi yapacak birini arıyorum,varmı gönüllü bana adsl tranfteri yapacak bir üye
Mümkün olsa ben hepsini kendi kotama transfer edebilirdim.  ;D
Mümkün olsa,aldıgım borçları geri vermme,diger ayda aşma ihtimali için kendime sakalrım.. ;D