WC Dialogları..Dikkat çok komik

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan WC Dialogları..Dikkat çok komik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,283 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı WC Dialogları..Dikkat çok komik
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan niko35
C

Conqueror

komik. :) ama benim durumum da en az bu diyaloglar kadar komik. ömrümün yarısı bu diyalogların geçtiği yerde geçiyor. ve maalesef bacaklarım uyuştuğu halde çıkamıyorum çoğu zaman. tuvaletteki zamanda hayatı kaçırmayım diye laptopumu veya herhangi bir gazeteyi koyabilmem için bir platform bile yaptırdım  :D :D

B

bıldırcın

Conqueror' Alıntı:
komik. :) ama benim durumum da en az bu diyaloglar kadar komik. ömrümün yarısı bu diyalogların geçtiği yerde geçiyor. ve maalesef bacaklarım uyuştuğu halde çıkamıyorum çoğu zaman. tuvaletteki zamanda hayatı kaçırmayım diye laptopumu veya herhangi bir gazeteyi koyabilmem için bir platform bile yaptırdım  :D :D
;D ;D
Ben biliyorum bu platformu bizzat gözlerimle gördüm yüzde yüz gerçek :D :D :D

C

Conqueror

hatta bu muhabbetlere benzer başıma gelen bir şey: malum yerdeyim. annem seslenir içerden "Oğlum biz alışverişe gidiyoruz. 1 saate kadar döneriz." döndüklerinde hala içerdeyim ben.Annemin sorusu "Oğlum yemek hazır getiriyim mi?"  di mi nihalcim. :D :D

B

bıldırcın

Bu arada yukarıdaki şahsiyet tamamen gerçek abimolur :)
Tanıştırayım istedim :)

B

bıldırcın

O fazla giremiyor foruma
dün gece geldi kimse yoktu
Gelirse bizzat tanışırsınız sonra ;)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
yaff su wc nin açılımını  bi bulamadım gitti yhaff bilen varsa lütfen söleyebilir mi,?

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
'W'atan 'C'addesi  ;D ;D elbet değildir.sadece arkadaşımdan duydum ben de  :D