Volkan KONAK Seviyorum Seni diyor... Güzel de bir hikayeye bağlıyor!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Volkan KONAK Seviyorum Seni diyor... Güzel de bir hikayeye bağlıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24,308 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Volkan KONAK Seviyorum Seni diyor... Güzel de bir hikayeye bağlıyor!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
HTML:
<div><object width="480" height="414"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/x7dqft_volkan-konak-orhan-gencebay-yarkysy&related=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.dailymotion.com/swf/x7dqft_volkan-konak-orhan-gencebay-yarkysy&related=1" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="414" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always"></embed></object>
Ben de ayrı bir Volkan KONAK hastalığı var.
Ondaki konuşma kabiliyetinin yanında, samimiyetini yüreğinin en ücra noktasına kadar sokabilmesine hayranım.

VE Orhan GENCEBAY...
Yıllardır bağlama çalan ve acizâne ilgilenen biri olarak tartışılmaz bir isim.

Arada Bedri Rahmi EYÜBOĞLU'nun satırlarına değinişi...
Kayanın dibinde bir kız soyunur
Bir sarışın şimşektir çakar kamaşır gözlerim
Bir saniye bile sürmez olup biten
Ama kaya yarılmıştır çoktan derinlemesine
Öncesinde yine yeri tartışılmaz, değerlerimizden biri, dünyanın en büyük kalemlerinden birinin şiiri... Nazım Hikmet RAN, Seviyorum seni derken!

Seviyorum Seni...
Uçakla İlk Kez Okyanusu Geçerrrr Gibi...
Hatta Okyanusun En Uç Dalgasına Düşmüş Bir Kibrit Çöpüne Varana Kadar
Seviyorum Seni...
İstanbulda Yumuşacık Kararırken Ortalık
İçimde Kıpırdayan Bir Şeyler Gibi
Seviyorum Seni...
Yaşıyorum Çok Şükür Der Gibi...
Dinleyin Volkan KONAK'tan...

Saygılar.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Değişik bir tarzı var,kendide mütevazi bi insan, beğeni ile dinliyorum,teşekkürler

S

spiritualsigns

öyle zor iki kelime ki... yürek lazım seviyorum seni demek için... ve o yürekte de bir sevgili.... Okurken satırları cesur ol kızım satırlardaki gibi titret yeri göğü zamanı geldiğinde dedim kendime..

Zordur sevmek...

çok güzelmiş... duygularımızı hareketlendirdiğin için teşekkürler...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yıllarar önce arkadaşım beni volkan konak konserine davet ettiğinde oda kim ya ne işimiz var demiştim ve itiraf etmeliyimki birazda istemeye istemeye gittiğim o konser  bir çok duyguyu peşisıra hissettiren bir havada ve tadı damağımızda kalarak geçmişti.
Sahnesi çok güzel bir sanatçı yine duyguları birazda mizahla güzel süsleyerek anlatmış.

G

Görsel**

Beğenerek dinlediğim bir sanatçıdır.

Harika söylüyor.

M

Meltem83

Kullanıcı
24 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Volkan Konak harika bir sanatci, hem kisiligi hemde fikirleri, sanati harika bir insan, cok seviyoruz.

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Volkan konağı çok seviyorum ama dinleyemedim neden?  :-\