Vizyona girsede izlesek artık!!...

• Konbuyu başlatan yağmur sezgi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde yağmur sezgi tarafından oluşturulan Vizyona girsede izlesek artık!!... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,833 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Vizyona girsede izlesek artık!!...
Konbuyu başlatan yağmur sezgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yağmur sezgi
Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Merakla beklediğiniz, keşke bir an once vizyona girsede izlesek doya doya dediğiniz filmler, seri filmleri hangileri??
Paylaşımlarınız ve yorumlarınız için simdiden tesekkürler...:)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ilk mesaj benden olsun :) Benim en cok merak ettiğim film alacakaranlık serisinin ikinci filmi yeniay vizyona girsede izlesek.. :D İkinci olarak dikkatimi çeken fakat iyimi kotumu olduğu hakkında bir fikrim olmasada "kampusta çıplak ayaklar" merakla bekliyorum ???

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yağmur sezgi' Alıntı:
ilk mesaj benden olsun :) Benim en cok merak ettiğim film alacakaranlık serisinin ikinci filmi yeniay vizyona girsede izlesek.. :D İkinci olarak dikkatimi çeken fakat iyimi kotumu olduğu hakkında bir fikrim olmasada "kampusta çıplak ayaklar" merakla bekliyorum ???
ya ben bu filmi izledim ama hiç beğenmedim (alacakaranlık)  ::) ::)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ya ben bu filmi izledim ama hiç beğenmedim (alacakaranlık)  ::) ::)
Bence film konusu ve seneryosu bakımından gerçekten içe dokunan değişik bir filmdi.Ama filmin çekimi için beş kuruş para harcanmamıs doğrusu.Goruntu kalitesi cok kotuydu.:)