VİCDAN FİLMİ ÇOK SES GETİRECEK

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan VİCDAN FİLMİ ÇOK SES GETİRECEK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,918 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı VİCDAN FİLMİ ÇOK SES GETİRECEK
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Murat Han Vicdan filmi çok ses getirecek diye konuştu

Partnerlerimle elektriğim tuttu 'Mutluluk'  filmindeki rolüyle Altın Portakal ödülünü alan Murat Han, yeni filmi 'Vicdan'ın da çok ses getireceğini iddia ediyor.

Yapımcılığını Cem Özer'in, yönetmenliğini ise Erden Kıral'ın üstlendiği 'Vicdan' isimli filmin çekimleri tamamlandı. 10 Ekim'de vizyona girecek olan filmde başrolleri Nurgül Yeşilçay, Murat Han ve Tülin Özen paylaşıyor. Aile olmayı düşleyenlerin hikayesinin anlatıldığı filmin senaryosunu Raşit Çelikezer ile birlikte kaleme alan Erden Kıral şöyle devam etti.

Filmin konusu gazetelerin üçüncü sayfalarındaki hikayelere benziyor. Filmde abartılmış duygular, saplantılı ilişkiler, vicdan, özveri ve dayanışma temaları ile ayakta kalmaya çalışan insanların gizemli dünyasına yer veriyor. Konusu itibariyle sert bir film oldu.

"Mahmut tuğla fabrikasında çalışmayı hak etmediğini, daha iyi yerlerde olabileceğini düşünüyor. Bar ya da pavyon sahibi olmanın hayalini kuruyor. Ama bunun için yanlış yollar seçiyor. Songül (Tülin Özen) isimli bir kadınla evlenmiş ama aslında Aydanur'a (Nurgül Yeşilçay) aşık. Evliliğini hayallerinin gerisinde tuttuğunu düşünen Mahmut, kötü giden her şeyin faturasını karısına kesiyor."

FİLM MÜZİKLERİ LİVANELİ'DEN

Müziklerini Zülfü Livaneli'nin hazırladığı filmde tuğla fabrikasında çalışan 'Mahmut' isimli bir işçiyi canlandıran Altın Portakal'lı Murat Han, rolüyle ilgili şöyle konuştu: "Mahmut tuğla fabrikasında çalışmayı hak etmediğini, daha iyi yerlerde olabileceğini düşünüyor. Bar ya da pavyon sahibi olmanın hayalini kuruyor. Ama bunun için yanlış yollar seçiyor. Songül (Tülin Özen) isimli bir kadınla evlenmiş ama aslında Aydanur'a (Nurgül Yeşilçay) aşık. Evliliğini hayallerinin gerisinde tuttuğunu düşünen Mahmut, kötü giden her şeyin faturasını karısına kesiyor."

İKİSİ DE İYİ OYUNCU!

Yeşilçay ve Özen ile aynı seti paylaşmanın kendisini çok mutlu ettiğini de söyleyen Han, ekledi: "Partnerlerin uyumu çok önemlidir. Ben  'Mutluluk' filminde Özgü Namal'la çalışmaktan da çok hoşnut kalmıştım. 'Vicdan'da da Nurgül ve Tülin'le güzel bir elektriğimiz oldu. İkisi de, iyi oyuncu. Bence biz, çok iyi bir üçlü olduk.

Sosyetegazetesi

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Başka gazate bulamadınmı :)
Sosyete gazetesinden alıntı yapmışsın yav.
Konuya gelicek olursak,nurgül yeşilçay varsa fazlası ile izlenmeye değer olacağını düşünmüyorum.
Güzel bir elektrik oluştu aramızda felan demişlerde,o elektrikle bitmiyor işte :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Valla bulamadım abi,ilk girdigim yerden aldım haberi...
sinemada film öncesi fragmanı izleyince,eve dönüşde kesin ekleyeyim diye koştum pcye:)
Sonra bir baktım sosyate gazetesiymiş aldıgım site:)
Sen şimdi farketersin diyede alıntı yazmadan direk ekledim:)

Fragman baya etkili idi,filmi kim bilir nasıl etkilidir... :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yav sen etkisiz bir fragman izledinmi :)
Her fragman etkilidir,amaç insanı filme çekmek,zaten bir filmin haberi sosyete gazetesinde yer alıosa ben uzak durayım daha iyi :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
BAK BU ÇOK DOĞRU.
Fragmanından etkilenmemek ne mümkün,en can alıcı sahneleri gösteriyorlar :)
Ben gidip tekrar gireyim,şu sosyete gazatesine,daha ses getiren neler varmış.. :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
su perisi' Alıntı:
BAK BU ÇOK DOĞRU.
Fragmanından etkilenmemek ne mümkün,en can alıcı sahneleri gösteriyorlar :)
Ben gidip tekrar gireyim,şu sosyete gazatesine,daha ses getiren neler varmış.. :D
Kız git akşam akşam,ne sosyetesi ne gazetesi.
Ben sana söyleyeyim film hehehe henkok'u izle izlemediysen :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
henkok mu:)
hım onuda izleyim o zaman,sosyate gaazetesindemi okudun.. ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yok sen biliyorsun.Benim cd cim var yeni filmleri anında bana bildirir,ben sosyete gazeteleri okumam peri  :p

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Senin cd ci,iflas etmiş diye duydum:)
iş degişikligi yapmadıgı daha abi:)