VARMI BU BİSİKLETLERE BİNMEK İSTEYEN..

• Konbuyu başlatan darkdad
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde darkdad tarafından oluşturulan VARMI BU BİSİKLETLERE BİNMEK İSTEYEN.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,455 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı VARMI BU BİSİKLETLERE BİNMEK İSTEYEN..
Konbuyu başlatan darkdad
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinan_Sari
P

Pitoxil

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
İlginç tasarımlar..
Gerçekte piyasada bu bisikletler varmıdır acep? Gerçekte varsa denemek isterdim ayrı bir havası var. Yalnız bisikletlerin ortası çok yere yakın tümseklerde sorun yaratır ve koltukları dengesiz rahatsız edici görünüyor. Müşteri memnuniyeti dikkate alınmamış, çok modifiye yapılmış sadece görüntü verilmiş. :p (resimleri kıskandım biraz kıllık yapayım dedim)

Paylaşımın için teşekkürler darkdad  ;) hepsi güzeldi

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
1. bisiklet çok hoşuma gitti olsada binsek :-[
ama yok hiç bir zamanda olmayacak :mad:
çocuğum olursa alırım kerataya ama  :)  (kara tay mı demek acaba ne demek kullandım ama)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Pitoxil' Alıntı:
İlginç tasarımlar..
Gerçekte piyasada bu bisikletler varmıdır acep? Gerçekte varsa denemek isterdim ayrı bir havası var. Yalnız bisikletlerin ortası çok yere yakın tümseklerde sorun yaratır ve koltukları dengesiz rahatsız edici görünüyor. Müşteri memnuniyeti dikkate alınmamış, çok modifiye yapılmış sadece görüntü verilmiş. :p (resimleri kıskandım biraz kıllık yapayım dedim)

:)nefes alsaydın :D okurken bile boğulacaktım :p

D

darkdad

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Dünya
5. resim bmw ..düşünsenize bizimkilerde tofaş falan yapıyomuş..

önde sele..bmx görünümlü şahin..frenler kontra(bilen bilir pedal geri çevrilince fren görevi görüyor :))

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yok valla almayayim alana da mani olmayayim :) bu nedir yaaa tasarım yapalım demişler binilmeyecek bisiklet yaratmışlar bunlar sadece seyirlik ;)

B

bıldırcın

darkdad' Alıntı:

önde sele..bmx görünümlü şahin..frenler kontra(bilen bilir pedal geri çevrilince fren görevi görüyor :))
;D ;D
Markayı görünce benimde aklımdan geçmedi değil ;)

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
darkdad' Alıntı:

süpersin yaa  :D :D :D

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Wuwww... ßisiklet hastası olarak çok etkilendim.. Elbette binmek isterim..

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gerçekten orjinal bisikletler. pembesi yokmu yav kızıma alayım bir tane  :p

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kabeka' Alıntı:
Pitoxil' Alıntı:
İlginç tasarımlar..

:)nefes alsaydın :D okurken bile boğulacaktım :p
;D ;D Ben de..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
hakikaten yapsalarya bunlardan tam filmlerde gördüğümüz milienmıum(böylrmi yazılıyor bilmiyorum) çağına girmiş oluruz :D