Uyku pozisyonları; yataktaki uyku pozisyonunuz kişiliğinizi yansıtıyormuş

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Uyku pozisyonları; yataktaki uyku pozisyonunuz kişiliğinizi yansıtıyormuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,997 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Uyku pozisyonları; yataktaki uyku pozisyonunuz kişiliğinizi yansıtıyormuş
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilenay
S

Samira

Kullanıcı
14 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Fetus / cenin yatışı..
Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41'i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu..

ben bu şekilde uyuyorum.. ;D

R

roze

Fetus / cenin yatışı..
Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar. Araştırmalarda 1000 kişiden % 41'i bu şekilde uyuduğu belirlenmiş. Kadınların erkeklerden 2 kat daha fazla bu poziyonda uyuduğu da tespit edilen diğer bir bulgu..
Ben, hep böyle yatarım ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu günlerde yatış şeklim bozuldu,hiç bir katogoriye girmiyor.. :-\

M

meltemm14

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben her türlü yatmayı severim.canım nasıl istiyorsa öyle yatarım.net bir stilim yok yani.. :) :) :)

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
fetus yatış şekli aynı ben işte. eşimde genelde asker duruşu şeklinde yatar.  ;) :)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
gerçekten çok guzel paylasım tesekkur ederim ;)