Üye adıyla ilgili

• Konbuyu başlatan Günebakan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde Günebakan tarafından oluşturulan Üye adıyla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,962 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Üye adıyla ilgili
Konbuyu başlatan Günebakan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ThuNDeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Günebakan

Kullanıcı
20 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
Merhaba Zeynep Hanım.
Üye olduğum ilk isim inci Kahraman'dı.Fakat şifreden dolayı giriş yapamıyordum.Tekrar şifre aldım ama yine giriş yapamadım.Ben de farklı isimle tekrar üye olmak istedim.Eğer mümkünse Günebakan üye adını kullanmak istiyorum.İnci Karaman'ı iptal edebilirseniz sevinirim.Mail adresimin gizleAyrıca yeni gelen mesajlara baktığımda  2007 yılına ait eski mesajlarla karşılaşıyorum.Yeni mesajlara nasıl ulaşabilirim.Teşekkürler.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bilgiler için çok teşekkür ederim.
İnci Karaman kullanıcı adını kapatıyorum.
Mail adresiniz güvenlik açısından zaten otomatik olarak kapalıdır, sadece siz görebilirsiniz. Görülmesini istiyorsanız ayarlarınızdan bunu düzenleyebilirsiniz.
2007 yılına ait mesajlar konusunda biraz daha aydınlatıcı olabilir misiniz?
Mailinize gelen mesajlar mı acaba söz ettiğiniz? Yoksa Site'ye girdiğinizde size görünen mesajlar mı?

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
[quote author=Günebakan]
yeni gelen mesajlara baktığımda  2007 yılına ait eski mesajlarla karşılaşıyorum.Yeni mesajlara nasıl ulaşabilirim.Teşekkürler.
[/quote]

Merhaba,
Okumadığınız her konu size yeni olarak görünür, ne zaman okur yada "okundu say" butonuna basarak okundu sayarsınız o zaman yeni olduğunu gösteren icon resimleri gider, ve akabinde en güncel yani yeni mesajları görürsünüz sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...