utanıyordum...

• Konbuyu başlatan M e l i k e
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde M e l i k e tarafından oluşturulan utanıyordum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,474 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı utanıyordum...
Konbuyu başlatan M e l i k e
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gökteki yıldız
M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
LİSE 1.SINIF
Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu. Onun için "benim en iyi arkadasim" diyordum.. Ama ben onun ipek gibi saçlarina bakip onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi. Ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

LİSE 2.SINIF
Telefonum çaldi. Arayan oydu ve agliyordu. Bana askin nasil kalbini kirdigini anlatti. Beni evine çagirdi. Yalniz kalmak istemedigini söyledi. Ben de tabiki gittim. Koltuga, onun yanina oturdum. Güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim. 2 saat sonra Drew Barrymore"un bir filmi basladi ve onu izledik. Filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi. Bana her sey için tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum. Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

SON SINIF
Mezuniyet balosundan bir gün önce yanima geldi ve çiktigim çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi. Benim de çiktigim biri yoktu ve 7. sinifta birbirimize söz vermistik. Eger çiktigimiz biri olmazsa partilere birlikte gidecektik. En iyi arkadas" olarak. Ve partiye birlikte gittik. O aksam çok güzeldi. Her sey yolunda gitti. Partiden sonra onu evine kapisinin önüne kadar biraktim. Kapinin önünde ona baktim o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek bakti. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Bana "hayatimin en güzel zamanini geçirdigini" söyledi ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum. Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti.. Sürekli onu izledim. Diplomasini almak için sahneye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve aglayarak bana sarildi. Sonra basini omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadasimsin, tesekkürler" deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum. Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

Aradan yillar geçti.. Bir kilisedeyim ve o kizin nikahini izliyorum.. Evet artik evleniyordu. onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatina girmesini izledim. Baksa bir adamla evli olarak. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Yeni hayatina girmeden önce yanima geldi ve "nikahima geldin tesekkürler" deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum..

Yillar çok çabuk geçti.. Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum. Esyalari toplanirken lise yillarinda yazdigi günlügü ortaya çikti.. Hemen günlügünü aldim ve günlükte okudugum satirlar söyleydi..

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Onu sadece ARKADAS OLARAK İSTEMEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM. Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum.. Keske bana beni bir kez sevdigini söyleseydi.."

Böyle kaybetmektense sevdiginizi söyleyerek kaybedin... ??????

(alıntı)

:'( :'( :'(

K

Kardelen

melikecim paylaşım için tşkler ben bu yazıyı ilk bi gazetenin köşe yazısında okumuştum ve çok beğenmiştim gerçekten çok güzel sözüne katılıyorum böle kaybetmek daha kötü sürekli keşkeleriniz ve acabalarınız artacak bu yüzden sorunuzu cvp lamalısınız siz söleyin sonu ne olursa olsunn keşke demekten ve geç kalmaktan iyidir ....

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
keşke de söyleseymiş..
söylemeliydi de her şeyi göze alıp..
ne çıkardı ki onu reddetseydi kız..
en azından kızın sevip sevmediğni bilirdi..
seviyormuş ta zaten..
yazık :'(

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben söyledim ama şimdi keşke söylemeseydim diyorum...kimi söylediğinden pişman olur...kimi söylemediğinden...bu nasıl iştir yahu...  :-\ :-\  teşekkürler melike....

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
eftelya eğer söylemeseydin onun duygusunu bilemeyecektin..
diyelimki söylemedin ve oda seni seviyormuş ne olacaktı ozaman?
en azından şuan biliyorsun ve herşey olacağına varmış sende ona göre davranırsın bundan sonra değil mi??

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
okyanusya söylediine katılıyorum ama bazn de insan söylediktn sonra onu kaybedeceğinden korkuor yani artık herşey eskisi gibi olmuor.. :(
ama tabki sölemek en iisi...

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
okyanusya' Alıntı:
eftelya eğer söylemeseydin onun duygusunu bilemeyecektin..
diyelimki söylemedin ve oda seni seviyormuş ne olacaktı ozaman?
en azından şuan biliyorsun ve herşey olacağına varmış sende ona göre davranırsın bundan sonra değil mi??
sanırım haklısın... ;)

K

Kardelen

eftelyacım keşke demene gerek yok bence bunu yaptığına pişman olma sen açık yüreklilikle duygularını söledin karşındakide sana söledi en azından ona vermen gereken değeri öğrendin emin ol belki açık yürekli olmasaydın ona hak etmediği değeri verecektin ama şimdi neyi hak ettiğini biliyosun ona göre yol alırsın sende bence mutlu ol canım.... :)

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kardelen_87' Alıntı:
eftelyacım keşke demene gerek yok bence bunu yaptığına pişman olma sen açık yüreklilikle duygularını söledin karşındakide sana söledi en azından ona vermen gereken değeri öğrendin emin ol belki açık yürekli olmasaydın ona hak etmediği değeri verecektin ama şimdi neyi hak ettiğini biliyosun ona göre yol alırsın sende bence mutlu ol canım.... :)
;) ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
M e l i k e' Alıntı:
"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Onu sadece ARKADAS OLARAK İSTEMEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM. Onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum.. Keske bana beni bir kez sevdigini söyleseydi.."
Böyle kaybetmektense sevdiginizi söyleyerek kaybedin... ??????
:'( :'( :'(
hayat çok garip.. seversin sevilmezsin. sevmezsin sevilirsin. platoniksindir söylesen bi dert söylemesen bi dert .. offff  :'( :'( :'( :'(

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu hikayeyi video şeklinde izlemiş ve okumuştum ..Çok etkilenmiştim şimdi yine okuyunca etkilendim :-\

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel , herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir yazı. Düşününce ne kadar da anlatıyor bizleri. Hayatta söylemek isteyip de söyleyemediğimiz o kadar çok şey var ki. Bazen sevdiğimizi , bazen kıskandığımızı , bazen kızdığımızı neler var dilimizin ucunda olup da bir türlü kelimelere dökülemeyen. Hep bir sır olup bizimle toprağa giren. Her şeyimizi göğsümüzü gere gere söyleyebileceğimiz nice güzel kelimelerle dolu günlere.....

D

DonJuan

ilerde bir gün keşke dememek için .
yapmadığımız şeylerden pişman olmamak için...

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
çok güzel bir yazıydı ellerinize sağlık, sevgini içine atmamalı insan ya deli dolu yaşamalı ya da kalbinden atmalı. bende bir zamanlar sevdiğim birine aşkımı itiraf ettim o da bana karşı boş olmadığını söyledi konuştuk ama daha başlayamadan bitti belki böylesi daha hayırlıymış diyorum üzüldüğüm konu ise arkadaşlıktan sevgili konumuna geçiyorsun ama sevgili konumundan arkadaşlığa dönemiyorsun, eskisi gibi arkadaşça muhabbet edemiyorsun bundan da bi ders çıkardım arkadaşlığını kaybetmeyi göze alıyorsan aşkını itiraftan çekinmiceksin :)

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
oy oy oy bi ömür boşamı geçmiş gitmiş yazık ya......

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bazen bir şeyin sonucunu düşünmeden davranmak daha iyi galiba.
çok etkileyici bir hikaye.tşk. :)