umut yoculuğu

• Konbuyu başlatan kaynak00
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde kaynak00 tarafından oluşturulan umut yoculuğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,768 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı umut yoculuğu
Konbuyu başlatan kaynak00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
K

kaynak00

Yaşam uzun bir  yolculuktur ve herbirimizin bu yoculuğu yapmak üzere bir tek yaşam süresi bulunmaktadır .Bönceden tanımlanmamış yolculukta sürekli olarak kalıp değiştirerek ,gelişerek,değişimlere uğrayarak yorulmadan amansız bir biçimde ilerler,kesinlikle yeniden geçemeyeceğimiz yol ve üzerinde bir daha kesinlikle yapamayacağımız hareketleri yaparız.Her dakika bu yolculuğun sonun fark edemeyeceğimiz biçimde yaklaştırır.Böylece yolculuğumuzun sonuna vardığımızda belleğimizde belirsiz ,düzensiz nedeni bilinmeden yarıda kesilmiş bir düş gibi,yarı unutulmuş ve amacı bilinmeyen bir anıyı dumlarız  :)[flash=200,200][/flash]

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
umuda yolculuk.... umutlarımız olmasa yaşam tatsız olurdu değilmi?

K

kaynak00

evet haklısınız ümütler var oldukça dünyada dönüyor demektir

K

Kristal

İnsan yaşama sevincini umutlarıyla buluyor  bence.Yoksa kötü olaylar karşısında yıkılıp giderdi.

A

ayben

hmm...
kendimize bu olculukta neler kazandırdığımız neler kattığımız önemlidir tabi umutlarımız hayallerimiz olmalı ki sarılalım hayata. bir amacımız olmalı ve ona ulaşmayı umud etmeliyiz. insanlar yollarını kendileri belirler onalrın önğne tercihler sunulur seçimi kendisi yapar işte bu yüzden seçeceğimiz yollar amacımıza uygun olmalı...
hayallermizle yaşamalıyız sıkıca tutunmalıyız hayata  hayat dolu olmalı ama bir o kadar da kör olmalı insan bazı şeyleri göz ardı edebilmeli...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Umut yolculuğumu ?
Ben bir garında inidim,artık o trende ben yokum vesselam.
Yerim böyle yolculugu,en adi kompartımanda,bir bilinmeze gitmek için binmişim ya.

Herkes bir zaman  vazgeçick bu yolculuktan.
Kayıtlara girsin bu kelimelerim.

Teşekkür ederim.