Ufo resimleri

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde simona tarafından oluşturulan Ufo resimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,907 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Ufo resimleri
Konbuyu başlatan simona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan metalci
K

Kristal

Ufolar bana hiç inandırıcı gelmiyor. ???

Paylaşım için teşekkürler...

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ben ufolara inanıyorum ama bu resimler inandırıcı değil. koca galakside tek başımıza olmamız mümkün değil bence mutlaka bir yerlerde hayat vardır  :)

S

simona

Milyonlarca insanın merak ettiği ufolar, yani tanımlanamayan cizsimler Google Earth programında ki uydu görüntülerine de yakalandı.

03 Eylül 2007 22:06 Dünyanın bir numaralı arama motoru olan Google’ın uydu ve hava görüntülerinden oluşan “Google Earth” adlı ayrıntılı harita hizmetinin tüm dünyada beklenmedik ilgiyle karşılanırken kullanıcılar zaman zaman gizemli ve esrarengiz objelerle da karşılaşıyorlar.

Google tarafından uydu görüntülerinde oluşturulan Earth programının ücretsiz sürümünde dünya üzerindeki Mısır piramitlerinden, Çin Halk Cumhuriyeti’nde ki beyaz piramide, Eyfel Kulesi’nden Amerika’daki özgürlük anıtına bir çok yapıyı görmek mümkün

Google Earth programını indirerek bilgisayarlarına kuranlar zaman zaman Dünya üzerinde hiçbir anlam vermedikleri hatta bazen UFO olarak bilinen nesnelere benzeyen cisimlerin veya bazen de yüzlerce kilometre çizgi şeklinde uzayan şekillerin ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Romanya’nın Tameşvar kenti yakınlarında ağaçlı bir bahçenin içinde ağaç altındaki silindir şeklinde kubbeli bir cisim, İngiltere’nin Oakworth kasabası yakınlarında bir tarlanın içindeki 25 metrelik kırmızı haç işareti, Avusturalya’nın Perth kentini kuzeyinde bir tarlanın içinde bulunan ve kenarları yaklaşık 100 metre olan üçgen şekil Google Earth’in kameralarına yakalandı. Yine Çin Halk Cumhuriyeti’nin Moğolistan sınırları yerde değil ama havada dağların kilometrelerce üzerine yaklaşık yüz kilometre uzunluğunda ve Beşyüz metre genişliğinde ki çizgi kafaları karıştırıyor.

Romanya’nın Tameşvar şehrinde bir bahçenin içindeki ağacın altında bulunan 14 metre çapında parlak cisim hayret uyandırıyor. Ne olduğu belirlenemeyen cismin koordinatları 45’’42’12.29’’ Kuzey, 21’’18’7.26’’Doğu

İngiltere’nin Oakworth kasabası yakınları bir tarlanın içinde bulunan 25 X 25 metrelik kan kırmızısı haç işareti dikkat çekiyor. İşaretin koordinatları 53’’51’0.33 Kuzey, 1’’58’11.92’’ Batı

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Nei Mongol eyaletinde Moğolistan sınırı yakınlarında havada asılı vaziyette yaklaşık 500 metre genişliğinde ve 100 kilometre uzunluğundaki çizginin esrarı çözülemiyor. Esrarengiz çizginin koordinatları 46''20'55.78'' Kuzey, 119''39'53.95'' Doğu

4- Avusturalya’nın Batı Avusturalya eyaletinde Perth kentinin kuzeyinde bir tarla içinde kenarları altın sarısı ışık renginde olan ve kenar uzunlukları yaklaşık 100 metrelik üçgen şekil’de Google Earth’un uydu görüntülerine takıldı. Üçgen şekil’in koordinatları 30’’30’38.82’’ Güney, 115’’22’56.29’’ Doğu

S

Samira

Kullanıcı
14 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben inanmıyorum, öğle bişey olsaydı Kur!an-ı Kerim de yazardı...yazıyorda ben bilmiyorsam o başka tabii...

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
sen hala inanıyormusun bunlara simoşşş yaaa :(

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
kim nederse desin ben inanıyorum kainatta yalnız değiliz.  ;)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
sehla' Alıntı:
kim nederse desin ben inanıyorum kainatta yalnız değiliz.  ;)
Evet.. Hayal gücümüz var.. Birde inançlarımız vs.. Tabi bireysel görüşüm..

metalci

metalci

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
tabee  koca evrende yanlız deiliz ama

bn  türkiyede bu  şekilde bulunduklarına inanmıorum