Üçgenin içerisinde ne yazıyor,okuyun beyninizin çalışmasını test edin.

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Üçgenin içerisinde ne yazıyor,okuyun beyninizin çalışmasını test edin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,974 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Üçgenin içerisinde ne yazıyor,okuyun beyninizin çalışmasını test edin.
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ö

ölüdeniz

Bir taşla iki kuş kuş vurmak ya yazdımda bu nasıl beyni test ediyor anlamadım gitti.kamera şakasımı yapıyon superisi :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ölüdeniz' Alıntı:
Bir taşla iki kuş kuş vurmak ya yazdımda bu nasıl beyni test ediyor anlamadım gitti.kamera şakasımı yapıyon superisi :)
Keşke yapsa idim ölüdeniz:( herkez gördügünü okudu ve sonuç gayet  açık ve net...bir kuşla iki kuş vurmak diye okuyanlar,ordaki kuş kuş yazılanı görmeyenlerin beyinleri tek taraflı çalıştırmöışlar,diger bölüm zayıf kalmış.. anlatabildim mi? yoksa daha anlatayım mı?  ::)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Bazen çok pasif kalıyorum..Dikkatsizliğin sonuçunda beyninin tek tarafının çalışmasına sebeb olursun işte şekil(BEN)  :(

Bu arada,beyinlerinin her iki lobunu çalıştırmayı becerenleri tebrik ve takdir ediyorum....O0

Kabeka, sen teksin bunu biliyorsun demi
Vurmak Vurmak cevabınla  :kihkih  
Garip olan seni  her iki lobada girmemen..EE peki o zaman sen nesin... :p
kötüyüm
ama çok kötü
çok kötülerin herhangi bir kategorisi yoktur su perisi :)
bu arada benim sağ lobun çalışıyor çok fena bir şekilde
%90 sağ lob diyebilirim
%10 sol çalışıyordur herhalde
oda şimdiye kadar yetti de arttı 8)

artistik günlere lafına katılıyorum

ama gülmekten katılıyorum

şikalata şikalata katılıyorum gerçekten de katılmasam kendimle çelişirim ::)

Ö

ölüdeniz

su perisi' Alıntı:
ölüdeniz' Alıntı:
Keşke yapsa idim ölüdeniz:( herkez gördügünü okudu ve sonuç gayet  açık ve net...bir kuşla iki kuş vurmak diye okuyanlar,ordaki kuş kuş yazılanı görmeyenlerin beyinleri tek taraflı çalıştırmöışlar,diger bölüm zayıf kalmış.. anlatabildim mi? yoksa daha anlatayım mı?  ::)
Yok daha neler yav böyle beyin testimi olur. ;)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
hangi lobuyla çalıştığını test ediyorsun yani ölüdeniz
sağ ya da sol ile olduğunu yani
olur işte gayet
olmuş hatta

C

catzilla

su perisi' Alıntı:
   eğer sizde" bir taşla iki kuş vurmak" şeklinde okuduysanız beyninizin sağ bölümü sol bölümünün yanında pasif kalıyor demektir.

oysa yukarıda" bir taşla iki kuş kuş vurmak " yazıyor.kalıplaşmış bilgiler beyninizin sol bölümünü harekete geçiriyor...
Ne yani, şimdi biz " bir taşla iki kuş kuş vurmak" yazısındaki iki kuşu fark edemedikmi ....  ???

yuh olsunn bana... :-\

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
su perisi' Alıntı:
ibrahimcaca' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
   eğer sizde" bir taşla iki kuş vurmak" şeklinde okuduysanız beyninizin sağ bölümü sol bölümünün yanında pasif kalıyor demektir.

oysa yukarıda" bir taşla iki kuş kuş vurmak " yazıyor.kalıplaşmış bilgiler beyninizin sol bölümünü harekete geçiriyor...

kaybettik yani
Kaybederken kazandık aslında:) burdan alacagımız ders neymiş :) Beynimizin sol lobunu tembel alıştırdığımızı ve sol lobunda çalışması için hep sag lopa yüklenmememiz gerektigini,onunda üzerine düşecek görevleri vermemiz gerektigidir...Hadi kolay gele...Tembeller dersinizi iyi çalışın..Bundan sonra anca beraber,kanka beraber ilkesi ile gayret göstereceğiz....

Ufak bir bilgi vereyim.. Beynimizin sag ve sol lobuna düşen görevlerle ilgili...

Beynin sol tarafı bilgiyi mantıklı ve doğrusal olarak işlemekte, sağ lop ise artistik tarafı oluşturmakta, detaydan çok resmin bütünüyle ilgilenmekte ve bilgiyi şekil ve hayal gücüyle işlemektedir...

Hadi, hep beraber artistik günlere el ele... ;)

teşekkür ediyorum :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rica ederim.. :) de bu konuyu bir görevli arkadaşımız,bilmeceelr bölümüne taşısa... :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir ben 12 den vuramadım kuşu  :-[

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...