Türkiye"den Seçmeler

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Türkiye\"den Seçmeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,295 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Türkiye\"den Seçmeler
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efza
H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya düşünmemek lazımm dırek aglamak gerekıo bence ?? yurdum ınsanı olmasına yurdum ınsanı tamda tanımıomuss gıbı yapmakta fayda var ..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Daha sonra yapilan sorgulamada yarali kayitlara geçmemesi kaydi ile itirafta bulunur; Çay bardagi ile masturbasyon.
:D hay allah iyiliğini versin ya hiç gülesim yoktu ağlanacak halimize gülmek diye ben buna derim yahu :'( :'( :'(

M

mankavi

trajıkomik (doğru yazmışımdır :D ) olay bu olsa gerek
:D :-\ :'(

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
walla ya gülsek mi aglasakk mii karar veremedimm kii :D ilgincc mi ne ilginccc..Allahh akıl fikir versin, ve dogru kararlar alabilmeyii nasip etsinn ne diyeyimmm... :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Eminim ki biraz daha zorlarsak;Guinness rekorlar Kitabına bu kategoride gireriz. ;D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Yer : Giresun
Siz hiç birisinin, dis agrisindan kurtulmak için çenesine kursun sıktığını ve beynini dagittigini duydunuzmu?. 
:D paylasım için saol ;D ;D ;D

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
YER : Giresun
Siz hiç birisinin, dis agrisindan kurtulmak için çenesine kursun siktigini ve beynini dagittigini duydunuzmu?.

YER : Istanbul, Sultanbeyli
Yuttugu sinegi öldürmek için agzina Shelltox sikip, zehirlenerek kendiside ölen zamane uyanigini .....

YER : Erzurum
Birçok ülkede insanlar berbere gidip tras olurlar, ama hiçbir berber, masaj amaciyla müsterisinin kafasini saga sola çevirirken boynunu kirmaz.

YER : Bozcaada
Bankamatikten para çekerken baska bir ülkede elektrik çaprmasindan ölmezsiniz. Türkiye'de ölürsünüz.
::)