TÜM GİRİŞİMCİ VE GELİŞİMCİ ARKADAŞLARA SELAMLAR

• Konbuyu başlatan exelans.38
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde exelans.38 tarafından oluşturulan TÜM GİRİŞİMCİ VE GELİŞİMCİ ARKADAŞLARA SELAMLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,050 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı TÜM GİRİŞİMCİ VE GELİŞİMCİ ARKADAŞLARA SELAMLAR
Konbuyu başlatan exelans.38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
HERKESE SELAMLAR ...

BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM  VE SİTEYİ ÇOK BEGENDİM.

ZİYARETÇİLERİNE  FAYDALI BİLGİ VE DÜŞÜNCELERLE İZ BIRAKAN SAYILI SİTELERDEN BİRİ .
İNTERNET KULLANIMININ  GÜN GEÇTİKÇE ARTTIGI VE KULLANIM YAŞININ HER GEÇEN GÜN GENÇLEŞTİĞİ ÜLKEMİZDE BU TÜR KİŞİSEL GELİŞİM SİTELERİNE VE BİLĞİ YOGUN SİTELERE  HERZAMAN İHTİYAÇ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM  VE SİTEDE EMEĞİ BULUNAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM .

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldiniz.

E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
BU KADAR KISA ZAMANDA BU KADAR ÇOK KİŞİNİN KONUYA BAKMASI BENİ ÇOK MEMNUN ETTİ SAOLUN ARKADAŞLAR ARANIZDA OLMAK ÇOK GÜZEL HEPİNİZE MESAJLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER... :) :) :)

E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
HOŞBULDUK KRİSTAL , ÖLÜDENİZ ,SUNFLOWERS , ZEYNEP , tnctrkcell , ayçiçeği , HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER ...  :) :) :)

C

catzilla

exelans.38' Alıntı:
HERKESE SELAMLAR ...

BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM  VE SİTEYİ ÇOK BEGENDİM.

ZİYARETÇİLERİNE  FAYDALI BİLGİ VE DÜŞÜNCELERLE İZ BIRAKAN SAYILI SİTELERDEN BİRİ .
İNTERNET KULLANIMININ  GÜN GEÇTİKÇE ARTTIGI VE KULLANIM YAŞININ HER GEÇEN GÜN GENÇLEŞTİĞİ ÜLKEMİZDE BU TÜR KİŞİSEL GELİŞİM SİTELERİNE VE BİLĞİ YOGUN SİTELERE  HERZAMAN İHTİYAÇ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM  VE SİTEDE EMEĞİ BULUNAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM .
Düşüncelerine tüm kalbimle katılıyorum.

Bu arada bende yeni üye oldum.  :)

Sizde Hoşgeldiniz...

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
merhba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ama pek aktif değilim.yeni arkadaşlara çok ihtiyacım var.lütfen bana yardımcı olun.bu arada avatar değiştirmek için bana yardım ederseniz çok sevinirim.sizi bekliyorum