Troller Denizi(kitap okurken sıkılıyorum diyenlere)

• Konbuyu başlatan Marie
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Marie tarafından oluşturulan Troller Denizi(kitap okurken sıkılıyorum diyenlere) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,950 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Troller Denizi(kitap okurken sıkılıyorum diyenlere)
Konbuyu başlatan Marie
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Marie
M

Marie

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:)Troller denizi Nancy Farmer'ın yazmış olduğu inanılma,müthiş sürükleyici ve eğlenceli bir kitap... ;)
Kitapta küçük bir çocuğun kız kardeşiyle birlikte köylerini yağmalayanlar tarafından kaçırılmasının anlatıyor.Uzun bir gemi yolculuğundan sonra kardeşiyle çocuğu ayırıyorlar ve çocuk bu seferde kardeşini kurtarmak için yola çıkıyor. :)Ama bu öyle sıradan bir çocuk değil,köylerindeki büyücünün çırağı ve kaçırılmadan önce ondan bir kaç ufak tek büyü öğrenmiş.O kadar güzel anlatmış ki yazar kendinizi başka bir dünyada buluyorsunuz. ::)Kitap bittiğinde içinizde bir hoşluk oluyor uzun bir seyahatten dönmüş gibi hissediyorsunuz kendinizi.. 8).Yazar karakterlei öyle güzel anlatmış kendinizi onlara çok yakın hissediyorsunuz.Kitabı bitirdiğinizde ''vay canına'' demekten kendizi alamayacağınızı  :eek:ve okurken inanılmaz güzel vakit  ;Dgeçireceğinizi düşünüyorum. :) :) :)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
paylaşım için teşekkür ederim
fantastik ve polisiye
hemen bitme konusunda bu ikisi kesinlikle başı çeker!