Testere 5 // Saw V... Efsaneye kaldığımız yerden devam :)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Testere 5 \/\/ Saw V... Efsaneye kaldığımız yerden devam :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,032 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Testere 5 \/\/ Saw V... Efsaneye kaldığımız yerden devam :)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MEDİHA
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Testere 5 // Saw V

Popüler Testere/ Saw serisinin beşinci bölümünde kriminal uzman Hoffman (Mandylor) Jigsaw efsanesini yaşatacak hayatta kalan son kişidir.

Ancak tehdit sözkonusu olduğunda sırrının açığa çıkmaması için herşeyi göze alarak tüm tehlikleri ortadan kaldırmak zorundadır.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Testere serisi gerçektende severek izlediğim gerilim filmlerinden. mutlaka izlemek istiyorum ama sinemada izlemek konusunda biraz kararsızım orda gerilim daha fazlaca oluyor.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bende hayranıyım ÖZlem ve özellikle sinemada seyretmek istiyorum, bütün sesleri duymak ama yüksek gerilim şeklinde duymak beni daha da heyecanlandırıyor. :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gülşah' Alıntı:
Bende hayranıyım ÖZlem ve özellikle sinemada seyretmek istiyorum, bütün sesleri duymak ama yüksek gerilim şeklinde duymak beni daha da heyecanlandırıyor. :)
gerilimi bende çok seviyorum ama öncekilerinin bazı sahnelerine bakamamıştım evde olsam en azından bi mutfak yapar gelirim :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Özlem' Alıntı:
Gülşah' Alıntı:
gerilimi bende çok seviyorum ama öncekilerinin bazı sahnelerine bakamamıştım evde olsam en azından bi mutfak yapar gelirim :)
Kaçamak yok  ;D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Bir arkadaşımla filmin 3. serisini yemek yerken izmemiştik. Yada izlemeye çalışmıştık. Gerçekten gerilim ve vahşet türünde harika bir film. Teşekkürler.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gerilim beni gerdiğinden seyretmeyi pek tercih etmiyorum :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ContaQ' Alıntı:
Elim ayağım titriyor şu filmi izlerken...Cok etkileyici gercekten
Korkma degil de,yapboz oyunu gibi fazılları birleştirirken insan biraz heyecanlanıyor..
Tabi o sırada yemek felan yiyorsan,iştahdan eser kalmıyor  ;D

Muhteşemgerilim korku seri filmlerin en iyisi diyebilirim...Hatta diyebilirim degil,dedim bile:)
Zekanın en güzel örnegi bu seride birleşiyor,birleşmeyede devam edecek,bizde her izleyişimizde büyük bir keyif alarak bir dahaki filmini merakla bekleyecegiz,yakında külünden bile tekrar dogar bu testere :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ne seri ama bu 5 tede kalmaz gibi.
Şimdiden söyleyeyim izlemicem vesselam.

H

hanedeyim

ben 1 çok beğendim bide 4 beğendim 2 ve 3 hiç hoşuma gitmedi benim bakalım 5 nasıl olcekkk

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yine ortalık kan gölüne dönücek büyük ihtimal ile :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ben ilk haftasında gittim. daha önce hiç testere izlememiştim. film boyu arkadaşımla güldük... :) çıkınca bizi dövecekler diye korktum açıkçası.... yoruma gelince gayet güzel bir film. arkadaşım çıktıktan sonra yürürken kanalizasyon deliğinden adam çıkacak diye korktum diyordu o derece ;D ;D ;D