Teşekkürler kendini geliştir.com

• Konbuyu başlatan ozy24
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde ozy24 tarafından oluşturulan Teşekkürler kendini geliştir.com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,500 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Teşekkürler kendini geliştir.com
Konbuyu başlatan ozy24
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
O

ozy24

Kullanıcı
18 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Her ne kadar geç üye olduysam da uzun süredir kendinigeliştir.com takipçisiyim bütün yazı, öneri ve forum konularını düzenli ve sürekli takip ediyorum. Kendinigeliştir.com'dan kendimi motive etmeyi hayata her zaman pozitif bakılması gerektiğini öğrendim ve kısa bir zaman dilimi içinde borç batağından çıkıp ulasal medyanın bile sayfalarında yer verdiği bir firmanın mimarı oldum. Çok fazla yorum yazmasamda sitenin üyeleri hayatımda özel bir yere sahip insanlara dönüştü, başta yöneticiler olmak üzere tüm üyelere teşekkür ediyorum...

(İşimle ilgili bir yazı daha önce yayınlamıştım ancak reklam içerikli olduğu için özlem hanım tarafından haklı olarak silindi  :) )

S

spiritualsigns

Ne mutlu size... Başarılarınızın devamlılığını dileriz... Ve umarım size her zaman ışık olur bu site.. :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Amacımıza ulaştığımızı gören küçük hikayeler görünce insan daha başka mutlu oluyor.
Her ne kadar site "kişisel gelişim" kavramı üzerine kurulmuş olsa da ; her zaman iddia ettiğim gibi "her şey bireyde başlar, bireyde biter"

Bizler sadece seni motive etmekten, yön göstermekten başka hiçbir şey yapamayız.

Başarı %100 senindir.

İyi dileklerin, samimiyetin için teşekkür ediyorum.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ne kadar güzel! Fakat şu bir gerçekki siz istemedikten sonra hiç birşey sizi etkileyemezdi. Öncelikle kendinize teşekkür etmelisiniz bence. :)
Ama şunu da es geçemem, bu siteyi ben de seviyorum:)

Teşekkürler.